Документ № РМГ/05/0.12/123/21 від 14.05.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

24.05.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

14.05.2021 м. Дружківка №РМГ/05/0.12/123/21
 
Про організацію роботи щодо перевірки поштових адрес Дружківської міської територіальної громади
Розглянувши службовий лист начальника відділу ведення державного реєстру виборців виконавчого комітету Дружківської міської ради (далі-відділ) Симонян Р.Г. від 12.05.2021 № 0.148/38/570/21 щодо подання  відомостей про найменування нових та перейменування вулиць (площ, провулків,  тощо), присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків,  з метою здійснення своєчасного поновлення бази даних Державного реєстру виборців  відповідно до ч.16 ст.22 Закону України від 22.02.2007 №698-V «Про Державний реєстр виборців», керуючись ст.42 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»
 
       ЗОБОВ’ЯЗУЮ:
  1. Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради (Сівоплясова), відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Дружківської міської ради (Симонян), управління житлового та комунального господарства (Гейченко), комунальне підприємство Дружківське міське бюро технічної інвентаризації (Вірниченко), старост Воробйова М.О., Гончарова Ю.М., Загумьонного М.М., Зуб О.О., Левчинського В.В., Удовіченко Т.М. провести аналіз та перевірку всіх даних поштових адрес Дружківської міської територіальної громади у термін до 24.05.2021.
  2. Відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Дружківської міської ради (Симонян) провести перевірку адресних даних та забезпечити наявність усіх записів адресного реєстру про поштові адреси у термін до 01.06.2021.
  3. Визначити відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради (Сівоплясова)  відповідальним за підготовку  відомостей про найменування нових та перейменування вулиць (площ, провулків,  тощо), присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків.
  4. Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради здійснити заходи щодо своєчасного подання до відділу ведення  Державного реєстру виборців виконавчого комітету Дружківської міської ради відомостей , визначених в п.3 цього розпорядження, у порядку передбаченому чинним законодавством України.
  5. Координаційне забезпечення щодо виконання цього розпорядження покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О. та Виниченко Н.М., керуючого справами виконкому Курило І.В., згідно з розподілом обов’язків.
  6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
       Міський голова                                                                                              В.Б.ГРИГОРЕНКО