Документ від 14.06.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

14.06.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

14.06.2021 м. Дружківка
 
Про зміну статусу будівлі, розташованої за адресою: м. Дружківка, с. Софіївка, вул. Дружби, буд. 2

Розглянувши службовий лист начальника управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Гейченка В.О. від 09.06.2021                                     № ВИХ - 0.1122/548/21 щодо зміни статусу будівлі, яка  розташована за адресою:                         м. Дружківка, с. Софіївка, вул. Дружби, буд. 2, з «будівлі сільської ради» на статус «нежитлова будівля», згідно з рішенням Дружківської міської ради від 02.03.2021 № 8/6-34 «Про затвердження передавального акту, складеного комісією з реорганізації Софіївської сільської ради, переліків майна, активів та зобов’язань, які передаються на баланс відповідним комунальним підприємствам та структурним підрозділам Дружківської міської ради», керуючись ст. 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

               ВИРІШИЛА:

 

  1. Змінити статус будівлі, яка розташована за адресою: м. Дружківка, с. Софіївка,             вул. Дружби, буд. 2, а саме:
  • з статусу  «будівля сільської ради» на статус «нежитлова будівля».
  1. Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко) здійснити заходи щодо внесення відповідних змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у порядку, встановленому чинним законодавством України.
  2. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з      питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

 

 

Міський голова                                                                                В.Б. ГРИГОРЕНКО

 

 

Пояснювальна записка

д о  п р о е к т у  р і ш е н н я  м і с ь к о ї  р а д и

 

«Про зміну статусу будівлі, розташованої за адресою: м. Дружківка, с. Софіївка,

вул. Дружби, буд. 2»

 

 

Рішенням Дружківської міської ради від 02.03.2021 № 8/6-34 «Про затвердження передавального акту, складеного комісією з реорганізації Софіївської сільської ради, переліків майна, активів та зобов’язань, які передаються на баланс відповідним комунальним підприємствам та структурним підрозділам Дружківської міської ради» на баланс в Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради передана будівля сільської ради по вул. Дружби, буд. 2.  В технічному паспорті назва будівлі за адресою: вул. Дружби, буд. 2  - «Сільська рада». Дана будівля кілька років не використовується, як сільська рада.

            Між Софіївською сільською радою та Приватним акціонерним товариством «Керампромторг» укладено договір оренди комунального майна  № 174 від 27 вересня 2011 року на вищезазначену будівлю, площею 9,9 кв.м. Строк чинності даного договору до 20 вересня 2021 року.

            Але требо зазначити, що відповідно ч. 29 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 не можуть бути використані за будь-яким цільовим призначенням такі об’єкти оренди: … майно, щодо якого відповідним представницьким органом місцевого самоврядування прийняте рішення про його використання за конкретним цільовим призначенням.

            Такі об’єкти оренди можуть використовуватися лише для розміщення відповідних закладів або лише із збереженням профілю діяльності за конкретним цільовим призначенням, встановленим рішенням  відповідного представницького органу місцевого самоврядування.

            Для приведення вищезазначеного договору до норм діючого законодавства, необхідно  про змінити статус будівлі, розташованої за адресою: м. Дружківка, с. Софіївка, вул. Дружби, буд. 2, з «сільської ради» на «нежитлову будівлю»

 

 

 

 

Начальник управління житлового

та комунального господарства

Дружківської міської ради                                                              В.О.ГЕЙЧЕНКО

 

зміна статусу будівлі