Документ від 14.06.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

14.06.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

14.06.2021 м. Дружківка
 
Про надання згоди комунальному підприємству «Комсервіс» Дружківської міської ради на укладення кредитного договору з АТ «ОЩАДБАНК»

Розглянувши звернення директора комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради Радіонова О.В. від 01.06.2021 №323 про надання згоди комунальному підприємству «Комсервіс» Дружківської міської ради на укладення кредитного договору з АТ «ОЩАДБАНК», керуючись ст. 25 Закону України від 21.05.1997 № 280-97\ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

  

         ВИРІШИЛА:

 

1.Надати згоду комунальному підприємству «Комсервіс»  Дружківської міської ради (код ЄДРПОУ 37937252) на укладення кредитного договору з АТ «ОЩАДБАНК»  (код ЄДРПОУ 09334702), юридична адреса комунального підприємства: м. Дружківка, вул. Козацька, 73, для  встановлення загального кредитного ліміту 520000,00грн. (далі – Кредитний договір) на умовах протокольного рішення Ощадбанку, в тому числі:

а) сума кредиту: загальний кредитний ліміт не може перевищувати 520000,00 грн. (п’ятсот двадцять тисяч гривень 00коп.);

б) зміна суми кредиту: може змінюватися протягом дії кредитного договору в межах погодженого вище загального кредитного ліміту без додаткових погоджень та без підписання додаткових угод до кредитного договору;

в) відсоткова ставка за користування кредитом: за час фактичного користування кредитним лімітом банку сплачуються відсотки в розмірі:

від 1 до 7 днів користування – 11,00% річних (для Овердрафтів бланкових);

від 8 до 14 днів користування – 11,50% річних (для Овердрафтів бланкових);

від 15 до 30 днів користування – 12,00% річних (для Овердрафтів бланкових);

від 31 до 60 днів користування – 12,50% річних (для Овердрафтів бланкових);

відсотки у разі непогашення кредиту впродовж 15(п’ятнадцяти) днів з дати початку безперервного періоду, починаючи з 61-го дня після дати закінчення періоду, у якому дебетове сальдо підлягало обнулінню (з моменту виникнення простроченої заборгованості): 18(вісімнадцять) відсотків річних;

г) комісії: комісійна винагорода за надання Овердрафту сплачується одноразово в день укладання Договору про надання Овердрафту:

- для Овердрафтів бланкових: мінімум 1% від Ліміту овердрафту

д) строк дії цього рішення – 12 місяців (у разі продовження строку дії кредитного договору це рішення підлягає оновленню на новий строк).

2.Надати повноваження директору комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради (Радіонов) на укладення та підписання від імені Підприємства з                         АТ «ОЩАДБАНК» Кредитного договору та інших супровідних документів.

3.Координаційне забезпечення виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бузову Г.О.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування бюджету та фінансів (Небогатікова)

 

 

 

 

 

 

 Міський голова                                                                                                   В.Б. ГРИГОРЕНКО

 

 

 

 

АРКУШ  ПОГОДЖЕННЯ

 до проекту рішення міської ради

«Про надання згоди комунальному підприємству «Комсервіс» Дружківської міської ради на укладення кредитного договору з АТ  «ОЩАДБАНК»

 

П І Д Г О Т О В Л Е Н И Й   КП «Комсервіс»

тел.(066)3723787

 

Директор КП «Комсервіс»                                                                    О.В. РАДІОНОВ

«______» ______________

 

 

П О Г О Д Ж Е Н И Й

 

 

Головний спеціаліст  з юридичних

питань відділу по роботі з депутатами                                                                 М.В. СЕРБА

«______» ______________

 

 

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради                                                         Г.О. БУЗОВА

«______» ______________

 

Начальник міського фінансового управління

Дружківської міської ради                                                                       І.В. ТРУШИНА

«______» ______________

 

 

Голова постійної  комісії міської ради

з питань планування бюджету та

фінансів                                                                                                       Г.Г. НЕБОГАТІКОВА

«______» ______________

                                                                                                                    

Секретар міської ради                                                                                К.Б. ХОРС

«______» ______________

 

 

 

 

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради

«Про надання згоди комунальному підприємству «Комсервіс» Дружківської міської ради на укладення кредитного договору з АТ  «ОЩАДБАНК»

 

            Зазначеним рішенням, керуючись ст. 25 закону України від 21.05.1997 № 280-97\ВР «Про місцеве самоврядування в Україні» надати згоду комунальному підприємству «Комсервіс» Дружківської міської ради на укладення кредитного договору з                          АТ «ОЩАДБАНК»  для встановлення кредитного ліміту 520000,00грн. Реалізація рішення дозволить отримати поповнення обігових коштів для підприємства для своєчасної сплати податків до бюджету та своєчасної виплати заробітної плати в строки, які обумовлені Законом України.

 

Директор КП «Комсервіс»                                                                              О.В. РАДІОНОВ

 

zayavacoms.jpeg