Документ від 14.06.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

14.06.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

14.06.2021 м. Дружківка
 
Про хід виконання міської комплексної програми «Оздоровлення та відпочинок дітей м. Дружківка на 2019-2022 роки»

Заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення Дружківської міської ради Небогатікової Г.Г. про хід виконання міської комплексної програми «Оздоровлення та відпочинок дітей м. Дружківка на 2019-2022 роки» затвердженої рішенням Дружківської міської ради від 10.04.2019 № 7/56-5 Дружківська міська рада відмічає наступне.

Одним з найважливіших завдань у сфері соціального захисту дітей є реалізація їх права на оздоровлення та відпочинок, максимальне охоплення організованими формами оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Питання оздоровлення та відпочинку дітей, формування здорового способу життя, збереження і поліпшення стану здоров'я підростаючого покоління залишається одним із пріоритетних напрямків державної політики.

З метою створення організаційних, фінансових та інформаційних умов підвищення якості послуг із оздоровлення та відпочинку дітей м. Дружківки, міською радою прийнята міська комплексна програма «Оздоровлення та відпочинок дітей м. Дружківка на 2019-2022 роки» (далі - Програма).

На оздоровлення та відпочинок дітей, у тому числі на відпочинок дітей у пришкільних таборах та майданчиках денної форми перебування, рішенням Дружківської міської ради          від 19.12.2019 № 7/65 - 3 «Про міський бюджет на 2020 рік» виділено кошти з міського бюджету у розмір 438,5 тис.грн. (150 тис. грн. — сума бюджетних призначень на оздоровлення дітей та 288,5 тис. грн. - сума бюджетних призначень на відпочинок дітей).

У зв'язку з встановленням карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS - CoV-2, заходи щодо організації та проведення оздоровлення дітей та молоді влітку 2020 року у пришкільних таборах та майданчиках денної форми перебування на території м. Дружківка не проводились.

З серпня 2020 року, після встановлення на території регіону «зеленого» рівня епідемічної небезпеки, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на території міста розпочалась оздоровча компанія.

Відповідно до Розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово – цивільної адміністрації від 28.05.2020 № 543/5-20 «Про затвердження Порядку організації у 2020 році оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, відшкодування вартості якого здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету», оздоровлено 48 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

За рахунок коштів обласного бюджету до центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто» м. Святогірськ направлено 78 дітей.

З обласного бюджету на оздоровлення дітей у 2020 році була передбачена загальна сума коштів у розмірі 823, 715 тис. грн., фактично перераховано оздоровчим закладам –                 767, 855 тис. грн.

За рахунок коштів державного бюджету у 2020 році в Українському дитячому Центрі «Молода гвардія» м. Одеса, оздоровлено 4 дитини, які потребують соціальної уваги та підтримки. У Міжнародному дитячому Центрі «Артек» м. Київ, оздоровлено 3 дитини, які потребують соціальної уваги та підтримки.

Відповідно до розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово – цивільної адміністрації від 24.05.2021 № 465/5-21 «Про затвердження Порядку використання у 2021 році коштів субвенції з обласного бюджету бюджетам територіальних громад Донецької області на відшкодування вартості путівки до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку для оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми» направлено на оздоровлення до дитячих таборів 18 дітей які потребують соціальної уваги та підтримки, а саме до Приватної установи «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Брусіно», Комунального підприємства «Обласний дитячо-молодіжний санаторно-оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини». З обласного бюджету у 2021 році на оздоровлення та відпочинок дітей виділено грошових коштів на загальну суму –             330,58 тис.грн.

За рахунок коштів державного бюджету на оздоровлення до Українського дитячого Центру «Молода гвардія» м. Одеса у 2021 році направлено 3 дитини, які потребують соціальної уваги та підтримки, до Міжнародного дитячого Центру «Артек» м. Київ направлено 3 дитини відповідної категорії.

За рахунок коштів обласного бюджету у 2021 році до центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто» м. Святогірськ направлено 184 дитини.

В червні 2021 року на території Дружківської міської територіальної громади було організовано 6 пришкільних таборів та 10 пришкільних майданчиків з денним перебуванням дітей, де організовано відпочинок 1062 дітям. У пришкільних таборах відпочине - 793 дитини, в тому числі дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки – 293. На організацію харчування з міського бюджету виділено – 304,062 тис. грн.

Діти пільгових категорій (сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених сімей; діти, батьки яких брали участь в антитерористичній операції) забезпечені 100% харчуванням за рахунок місцевого бюджету. Всі інші учні - з розрахунку 50% оплата з місцевого бюджету і 50% - батьківська плата.

Протягом табірної зміни робота в пришкільних таборах проводиться відповідно до напрямків виховної роботи, а саме: громадсько-патріотичного, спортивно-оздоровчого, художньо - естетичного, екологічного, трудового тощо.

Всього послугами оздоровлення, відпочинку та реабілітаційних центрів за шість місяців 2020 року та п’ять місяців 2021 року скористалося 1403 дитини Дружківської міської територіальної громади, з них: оздоровленням - 79, відпочинком - 1062, реабілітацією - 262.

Виконання завдань оздоровлення та відпочинку дітей Дружківської міської територіальної громади триває.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.1997                           № 280/97-ВР  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Взяти до відома інформацію начальника управління соціального захисту населення Дружківської міської ради Небогатікової Г.Г. про хід виконання міської комплексної програми “Оздоровлення та відпочинок дітей м. Дружківка на 2019-2022 роки”.
  2. Рекомендувати Управлінню соціального захисту населення Дружківської міської ради (Небогатікова), міському відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради (Деснова), міському відділу освіти Дружківської міської ради (Лазебник), продовжити роботу з організації оздоровлення та відпочинку дітей Дружківської міської територіальної громади.
  3. Координацію роботи щодо виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради Виниченко Н.М.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти: на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, планування бюджету та фінансів (Небогатікова) та постійну комісію міської ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та екології (Бандура) згідно із розподілом обов’язків.

 

Міський голова                                                                                В.Б. ГРИГОРЕНКО

 

 

Пояснювальна записка

до рішення Дружківської міської ради про хід виконання міської комплексної програми «Оздоровлення та відпочинок дітей м. Дружківка на 2019 – 2022 роки».

 

З метою створення організаційних, фінансових та інформаційних умов підвищення якості послуг із оздоровлення та відпочинку дітей м. Дружківки, міською радою прийнята міська комплексна програма “Оздоровлення та відпочинок дітей м. Дружківка на 2019-2022 роки” (далі - Програма).

Відповідно до Розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово – цивільної адміністрації від 28.05.2020 № 543/5-20 “Про затвердження Порядку організації у 2020 році оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, відшкодування вартості якого здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету”, оздоровлено 48 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

З обласного бюджету на оздоровлення дітей у 2020 році була передбачена загальна сума коштів у розмірі 823, 715 тис. грн., фактично перераховано оздоровчим закладам –                      767, 855 тис. грн.

Відповідно до розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово – цивільної адміністрації від 24.05.2021 № 465/5-21 «Про затвердження Порядку використання у 2021 році коштів субвенції з обласного бюджету бюджетам територіальних громад Донецької області на відшкодування вартості путівки до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку для оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, та дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми» направлено на оздоровлення до дитячих таборів - 18 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки. З обласного бюджету у 2021 році на оздоровлення та відпочинок дітей виділено грошових коштів на загальну суму – 330,58 тис.грн.

За рахунок коштів державного бюджету за шість місяців 2020 року та п’ять місяців                 2021 року в Українському дитячому Центрі «Молода гвардія» м. Одеса, оздоровлено 7 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки, та у Міжнародному дитячому Центрі «Артек» м. Київ, оздоровлено 6 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки.

За рахунок коштів обласного бюджету за шість місяців 2020 року та п’ять місяців 2021року до центру соціальної реабілітації «Смарагдове місто» м. Святогірськ направлено 262 дитини.

В червні 2021 року на території Дружківської міської територіальної громади було організовано 6 пришкільних таборів та 10 пришкільних майданчиків з денним перебуванням дітей, де організовано відпочинок 1062 дітям. У пришкільних таборах відпочине - 793 дитини, в тому числі дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки – 293. На організацію харчування з міського бюджету виділено – 304,062 тис. грн.

Діти пільгових категорій (сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених сімей; діти, батьки яких брали участь в антитерористичній операції) забезпечені 100% харчуванням за рахунок місцевого бюджету. Всі інші учні - з розрахунку 50% оплата з місцевого бюджету і 50% - батьківська плата.

Всього послугами оздоровлення, відпочинку та реабілітаційних центрів за шість місяців  2020 року та п’ять місяців 2021 року скористалося 1403 дитини Дружківської міської територіальної громади, з них: оздоровленням - 79, відпочинком - 1062, реабілітацією - 262.

Виконання завдань оздоровлення та відпочинку дітей Дружківської міської територіальної громади триває.

 

Начальник управління                                                                         Г.Г. НЕБОГАТІКОВА

 

ДОДАТКИ