Документ № РМГ/06/0.1/150/21  від 16.06.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

24.06.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

16.06.2021 м. Дружківка №РМГ/06/0.1/150/21
 
Про надання дозволу євангельським церквам м. Дружківки на проведення культурного заходу «Свято сім’ї»

         Розглянувши лист пастора церкви «Релігійна громада церква «Переображення» євангельських християн-баптистів м. Дружківки, Донецької області» Максимовича В.П. від 09.06.2021 щодо надання дозволу на проведення культурного заходу «Свято сім’ї», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), керуючись ст.42 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

 

  1. Надати дозвіл євангельським церквам м. Дружківки на проведення культурного заходу «Свято сім’ї» 19.06.2021 та 20.06.2021 з 13:00 до 20:00 за адресою: сквер «Ювілейний», за умови дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених чинним законодавством України.
  2. Відповідальному за проведення заходу (Максимович) організувати проведення культурного заходу «Свято сім’ї» з дотриманням громадського порядку і безпеки громадян з урахуванням карантинних обмежень та чистоти території відповідно до чинного законодавства України.
  3. Рекомендувати ДПРЧ – 45 Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області (Самсоненко) забезпечити протипожежну та техногенну безпеку під час проведення заходу.
  4. Рекомендувати відділу поліції №1 Краматорського районного управляння поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області (Чинчевич) забезпечити громадський порядок під час підготовки та проведення заходу.
  5. Рекомендувати підстанції м. Дружківка «Станція швидкої медичної допомоги» м. Костянтинівка – відокремлений структурний підрозділ комунального некомерційного підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» забезпечити чергування бригади швидкої медичної допомоги під час проведення заходу.
  6. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на відділ з інформаційних та внутрішньополітичних питань виконавчого комітету Дружківської міської ради (Мамцева), відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (Пивовар), управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко) відповідно до розподілу обов’язків.

  

Міський голова                                                                                              В.Б.ГРИГОРЕНКО