Документ № РМГ/07/0.1./163/21  від 01.07.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

12.07.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

01.07.2021 м. Дружківка №РМГ/07/0.1./163/21
 
Про надання дозволу депутатам Дружківської міської ради на проведення публічної мирної акції

         Розглянувши лист депутатів Дружківської міської ради Шкодіна І.В. та Пилипенка В.В. від 29.06.2021 щодо надання дозволу на проведення публічної мирної акції, присвяченої Дню визволення міста Дружківки від російських окупантів, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), керуючись ст.42 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

 

  1. Надати дозвіл депутатам Дружківської міської ради на проведення публічної мирної акції, присвяченої Дню визволення міста Дружківки від російських окупантів07.2021 з 10:00 до 18:00 за адресою: площа Молодіжна, за умови дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених чинним законодавством України.
  2. Відповідальному за проведення заходу (Шкодін) організувати проведення публічної мирної акції, з дотриманням громадського порядку і безпеки громадян з урахуванням карантинних обмежень та чистоти території відповідно до чинного законодавства України.
  3. Рекомендувати ДПРЧ – 45 Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області (Самсоненко) забезпечити протипожежну та техногенну безпеку під час проведення заходу.
  4. Рекомендувати відділу поліції №1 Краматорського районного управляння поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області (Чинчевич) забезпечити громадський порядок під час підготовки та проведення заходу.

 5. Рекомендувати підстанції м. Дружківка «Станція швидкої медичної допомоги» м. Костянтинівка – відокремлений структурний підрозділ комунального некомерційного підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» забезпечити чергування бригади швидкої медичної допомоги під час проведення заходу.

6. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на відділ з інформаційних та внутрішньополітичних питань виконавчого комітету Дружківської міської ради (Мамцева), відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (Пивовар), управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко) відповідно до розподілу обов’язків.

  

Міський голова                                                                               В.Б.ГРГОРЕНКО