Документ № 8/11-12 від 22.07.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

26.07.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

22.07.2021 м. Дружківка №8/11-12
 
Про затвердження Статуту комунального підприємства «Муніципальна варта» Дружківської міської ради у новій редакції

Розглянувши лист начальника комунального підприємства «Муніципальна варта» Дружківської міської ради № 01-19/128 від 04.06.2021р. щодо упорядкування та удосконалення роботи комунального підприємства «Муніципальна варта» Дружківської міської ради, у зв’язку з відокремленням структури комунального підприємства «Муніципальна варта» Дружківської міської ради у сфері охоронної діяльності, з метою приведення Статуту комунального підприємства «Муніципальна варта» Дружківської міської ради у відповідність до вимог чинного законодавства України, керуючись ст. 25 Закону України від 21.05.1997 № 280-97/ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

  1. Затвердити Статут комунального підприємства «Муніципальна варта» Дружківської міської ради у новій редакції (додається).

  2. 2. Уповноважити начальника комунального підприємства «Муніципальна варта» Дружківської міської ради Єфремова В.Б. здійснити заходи щодо проведення державної реєстрації Статуту комунального підприємства «Муніципальна варта» Дружківської міської ради у новій редакції у порядку, встановленому чинним законодавством України.

  3. Визнати таким, що втратило чинність рішення Дружківської міської ради від 10.04.2019р. №7/56-7 «Про затвердження Статуту комунального підприємства «Муніципальна варта» Дружківської міської ради у новій редакції».

  4. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Полякова О.О..

  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (Ковилін).

 

 

 

 

Міський  голова                                                                                   В.Б. ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТКИ