Документ від 09.08.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.08.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

09.08.2021 м. Дружківка
 
Про надання дозволу громадянам Зуйкову С.М. та Зуйковій Л.Л. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: Донецька область, м.Дружківка, смт. Райське, вул. Федорова Івана, 8

Розглянувши звернення громадян Зуйкова Сергія Михайловича та  Зуйкової Любові Леонідівни від 18.06.2021 про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для обслуговування будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Донецька область, м.Дружківка, смт. Райське, вул. Федорова Івана, 8, враховуючи лист в.о. начальника відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету П.А. Сергієвського від 29.06.2021 № ВИХ.-0.111/243/21 та пропозиції постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва, відповідно до ст.ст. 12, 89, 122, 186 Земельного кодексу України від 25.10.2001 № 2768-III, ст. 55 Закону України від 22.05. 2003 № 858-IV «Про землеустрій»,  керуючись  ст. 26 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл громадянам Зуйкову Сергію Михайловичу та Зуйковій Любові Леонідівні на розроблення з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для обслуговування будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:        Донецька область, м.Дружківка, смт. Райське, вул. Федорова Івана, 8, орієнтовною  площею 0,15 га із земель комунальної власності Дружківської міської ради.
  2. Громадянам Зуйкову Сергію Михайловичу та Зуйковій Любові Леонідівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) представити на розгляд та затвердження міській раді у порядку, встановленому чинним законодавством України.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

  

Міський голова                                                                                       Володимир ГРИГОРЕНКО


  

Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради

«Про надання дозволу громадянам Зуйкову С.М. та Зуйковій Л.Л. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) за адресою: Донецька область, м.Дружківка, смт. Райське, вул. Федорова Івана, 8»

 

             Зазначеним рішенням надається дозвіл Зуйкову Сергію Михайловичу та Зуйковій Любові Леонідівні  на розроблення з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для обслуговування будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою:   Донецька область, м.Дружківка, смт. Райське, вул. Федорова Івана, 8, орієнтовною       площею 0,15 га із земель комунальної власності Дружківської міської ради.

 

 Реалізація рішення дозволить звернутись до розробників документації із землеустрою для розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для обслуговування будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та в подальшому отримати її у приватну власність, що сприятиме реформуванню земельних відносин та впровадженню регульованого ринку землі.

  

 

Начальник відділу земельних ресурсів                                                                Сергій  ПЕТРУСЕНКО

 

АРКУШ Погодження

до проекту рішення Дружківської міської ради

«Про надання дозволу громадянам Зуйкову С.М. та Зуйковій Л.Л. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) за адресою: Донецька область, м.Дружківка,             смт. Райське, вул. Федорова Івана, 8»

 

 

                                                                                          

ПІДГОТОВЛЕНИЙ 

 

 

Відділом земельних ресурсів виконавчого комітету Дружківської міської ради

тел. 06267(42560)

 

Начальник відділу земельних ресурсів виконавчого комітету Дружківської      міської ради

«_____»_________2021

 

 

 

 

 

С.О. ПЕТРУСЕНКО

 

 

 

ПОГОДЖЕНИЙ

 

 

 

 

 

Староста смт. Райське, смт. Новогригорівка, смт. Новомиколаївка, с-ща Старорайське,                 с. Красний Кут та с. Райське

«_____»_________2021

 

 

 

 

В.В. ЛЕВЧИНСЬКИЙ

 

 

 

 

 

 

Головний спеціаліст з юридичних питань відділу по роботі з депутатами

«_____»_________2021

 

А.Г.МОЛІБОГА

 

 

 

 

 

 

Голова постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва

«_____»_________2021

 

 

 

 

А. Н. Мелікбегян

 

 

 

 

 

 

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

«_____»_________2021

 

 

 

О.О. Поляков

 

 

 

 

 

 

Секретар міської ради

«_____»_________2021

 

 

К.Б. ХОРС