Документ від 09.08.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.08.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

09.08.2021 м. Дружківка
 
Про надання дозволу відділу освіти Дружківської міської ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі школи за адресою: Донецька область, м. Дружківка,смт. Олексієво-Дружківка, вул. Первомайська, 83

Розглянувши заяву директора Олексієво-Дружківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-дитячий садок № 14» Вовкотруб Н.В.   від 02.07.2021, яка діє на підставі доручення від 18.06.2021 ВИХ.-0.133/526/21, про надання  дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі школи за адресою: Донецька область, м. Дружківка, смт. Олексієво-Дружківка, вул. Первомайська, 83, враховуючи лист  начальника відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету  І.В. Сівоплясової від 13.07.2021 № ВИХ.-0.111/281/21 та пропозиції постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, житлово–комунального господарства та будівництва, згідно зі ст. ст. 12, 92, 123 Земельного кодексу України від 25.10.2001 № 2768-III, ст. 50 Закону України від 22.05.2003 № 858-IV «Про землеустрій», керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати дозвіл відділу освіти Дружківської міської ради на розроблення з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі школи  (код КВЦПЗ 03.02) за адресою: Донецька область, м. Дружківка, смт. Олексієво-Дружківка, вул. Первомайська, 83, орієнтовною площею 4,0000 га із земель комунальної власності Дружківської міської ради.
  2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки надати на розгляд та затвердження Дружківській міській раді у порядку, встановленому чинним законодавством України.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

 

Міський голова                                                                                  Володимир ГРИГОРЕНКО


 Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради

 

«Про надання дозволу відділу освіти Дружківської міської ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі школи за адресою: Донецька область,   м. Дружківка, смт. Олексієво-Дружківка, вул. Первомайська, 83»

  

Зазначеним рішенням передбачається надати дозвіл відділу освіти Дружківської міської ради на розроблення з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі школи (код КВЦПЗ 03.02) за адресою:               Донецька область, м. Дружківка, смт. Олексієво-Дружківка, вул. Первомайська, 83, орієнтовною площею 4,0000 га із земель комунальної власності Дружківської міської ради.

Реалізація рішення дозволить відділу освіти Дружківської міської ради звернутись до розробників документації із землеустрою для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування, що сприятиме впорядкуванню земельних відносин.

  

Начальник відділу земельних ресурсів                                                  Сергій  ПЕТРУСЕНКО

АРКУШ Погодження

до проекту рішення Дружківської міської ради

«Про надання дозволу відділу освіти Дружківської міської ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі школи за адресою: Донецька область,                        м. Дружківка, смт. Олексієво-Дружківка, вул. Первомайська, 83»

 

 

                                                                                          

ПІДГОТОВЛЕНИЙ 

 

 

Відділом земельних ресурсів виконавчого комітету Дружківської міської ради

тел. 06267(42560)

 

Начальник відділу земельних ресурсів виконавчого комітету Дружківської      міської ради

«_____»_________2021

 

 

 

 

 

С.О. ПЕТРУСЕНКО

 

 

 

ПОГОДЖЕНИЙ

 

 

 

 

 

Староста смт. Олексієво -Дружківка                  с. Куртівка, та с. Осикове

 

 

М.М. ЗАГУМЬОННИЙ

«_____»_________2021

 

 

 

 

 

Головний спеціаліст з юридичних питань відділу по роботі з депутатами

«_____»_________2021

 

А.Г.МОЛІБОГА

 

 

 

 

 

 

Голова постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва

«_____»_________2021

 

 

 

 

А.Н. Мелікбегян

 

 

 

 

 

 

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

«_____»_________2021

 

 

 

О.О. Поляков

 

 

 

 

 

 

Секретар міської ради

«_____»_________2021

 

 

К.Б. ХОРС