Документ від 09.08.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.08.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

09.08.2021 м. Дружківка
 
Про затвердження проекту землеустрою і надання Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі школи та допоміжних будівель та споруд за адресою: Донецька область, м. Дружківка, смт. Райське, вул. Дорошенка П.Я., героя Радянського Союзу, 1

Розглянувши заяву заступника директора з АГР Дружківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області Сидоренко Ю.О.  від 19.07.2021, яка діє на підставі довіреності від 24.02.2021 № 95, про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі школи та допоміжних будівель та споруд за адресою: Донецька область, м. Дружківка, смт. Райське, вул. Дорошенка П.Я., героя Радянського Союзу, 1, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, житлово–комунального господарства та будівництва, згідно зі ст. ст. 12, 92, 123, Земельного кодексу України від 25.10.2001 № 2768-III, керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.1997№ 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області для обслуговування та експлуатації будівлі школи та допоміжних будівель та споруд за адресою: Донецька область, м. Дружківка, смт. Райське, вул. Дорошенка П.Я., героя Радянського Союзу, 1.
  2. Надати Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області (ЄДРПОУ 25705167), земельну ділянку кадастровим номером 1411746200:01:000:0080, площею 3,0215 га у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі школи та допоміжних будівель та споруд (код КВЦПЗ 03.02–для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти) за адресою: Донецька область, смт. Райське, вул. Дорошенка П.Я., героя Радянського Союзу, 1, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Дружківської міської ради.
  3. Зобов’язати Дружківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області (Єлагін):
    • вчинити дії щодо реєстрації речового права на земельну ділянку кадастровим номером 1411746200:01:000:0080 за адресою: Донецька область, м. Дружківка, смт. Райське, вул. Дорошенка П.Я., героя Радянського Союзу, 1, у порядку, передбаченому чинним законодавством України;
  • виконувати обов’язки землекористувача згідно зі ст. 96 Земельного кодексу України;
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово–комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

Міський голова                                                                                  Володимир ГРИГОРЕНКО


                  Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради

«Про затвердження проекту землеустрою і надання Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі школи та допоміжних будівель та споруд за адресою: Донецька область, м. Дружківка,     смт. Райське, вул. Дорошенка П.Я., героя Радянського Союзу, 1»

 

Зазначеним рішенням передбачається затвердити проект землеустрою та передати Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області (ЄДРПОУ 25705167), земельну ділянку кадастровим номером 1411746200:01:000:0080, площею 3,0215 га у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі школи та допоміжних будівель та споруд (код КВЦПЗ 03.02–для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти) за адресою: Донецька область, смт. Райське, вул. Дорошенка П.Я., героя Радянського Союзу, 1, із земель житлової та громадської забудови комунальної власності Дружківської міської ради.

Реалізація рішення дозволить оформити право користування земельною ділянкою у відповідності до вимог чинного законодавства.

 

  

Начальник відділу земельних ресурсів                                                  Сергій  ПЕТРУСЕНКО

АРКУШ Погодження

до проекту рішення Дружківської міської ради

«Про затвердження проекту землеустрою і надання Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 Дружківської міської ради Донецької області земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівлі школи та допоміжних будівель та споруд за адресою: Донецька область, м. Дружківка,  смт. Райське, вул. Дорошенка П.Я., героя Радянського Союзу, 1»

 

 

                                                                                          

ПІДГОТОВЛЕНИЙ 

 

 

Відділом земельних ресурсів виконавчого комітету Дружківської міської ради

тел. 06267(42560)

 

Начальник відділу земельних ресурсів виконавчого комітету Дружківської      міської ради

«_____»_________2021

 

 

 

 

 

С.О. ПЕТРУСЕНКО

 

 

 

ПОГОДЖЕНИЙ

 

 

 

 

 

Староста смт. Райське, смт. Новогригорівка, смт. Новомиколаївка, с-ща Старорайське,                 с. Красний Кут та с. Райське

«_____»_________2021

 

 

 

В.В. ЛЕВЧИНСЬКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

Головний спеціаліст з юридичних питань відділу по роботі з депутатами

«_____»_________2021

 

А.Г. МОЛІБОГА

 

 

 

 

 

 

Голова постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва

«_____»_________2021

 

 

 

 

А.Н. Мелікбегян

 

 

 

 

 

 

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

«_____»_________2021

 

 

 

О.О. Поляков

 

 

 

 

 

 

Секретар міської ради

«_____»_________2021

 

 

К.Б. ХОРС