Документ від 09.08.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.08.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

09.08.2021 м. Дружківка
 
Про хід виконання Програми розвитку та безпеки дорожнього руху в м. Дружківка на 2019-2023 роки

Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганни Бузової про хід виконання Програми розвитку та безпеки дорожнього руху в м. Дружківка на 2019-2023 роки (далі - Програма), затвердженої рішенням Дружківської міської ради від 08.11.2019 № 7/63-4 Дружківська міська рада відмічає, що виконання заходів, передбачених Програмою, надало змогу підвищити рівень якості безпеки дорожнього руху, покращити надання послуг на автобусних маршрутах, що проходять у межах території Дружківської міської територіальної громади та знизити рівень дорожньо-транспортних пригод.

На сьогоднішній день перевізниками, що здійснюють пасажирські перевезення автобусними маршрутами, що проходять у межах території Дружківської міської територіальної громади, поступово замінюються транспортні засоби на засоби, що пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, кількість таких транспортних засобів становить 12 од.

Для більш зручного і комфортного спостереження за рухом міського громадського транспорту в режимі онлайн у місті було запроваджено систему EasyWay. 35 GPS-трекерів було встановлено на міський електро – та автомобільний транспорт перевізників, відтак інформація оновлюється онлайн для кожного автобуса, а для громадян міста тепер доступні такі функції, як пошук транспорту за наявними, зокрема найближчими зупинками, збереження відвідуваних зупинок, відображення номерів маршрутів, які проходять на обраній пасажиром зупинці, відображення транспорту певного маршруту на мапі наживо та ін.

Для поліпшення умов дорожнього руху та транспортного обслуговування населення, за рахунок міського бюджету на території міста, в кінці 2020 року, було встановлено 6 нових зупиночних павільйонів. До кінця поточного року планується придбати та встановити ще 2 зупиночних павільйони на загальну суму 138 тис. грн.

Для вирішення питання з підвищення рівня безпеки дорожнього руху в місті постійно, в цілодобовому режимі, працюють три світлофорних об’єкта на перетинах вулиць О. Тихого – Коростянової Лілі, О. Тихого – Інтернаціональна, Соборна - Машинобудівників. На всіх світлофорних об’єктах виконані роботи по перепрограмуванню контролерів управління для переводу роботи світлофорів на цілодобовий режим. Регулярно проводиться перевірка зовнішнього стану, циклу роботи світлофора на відповідність заданим параметрам.

З метою забезпечення безпеки руху на дорогах міста встановлено три SMART пішохідні переходи по вул. Соборна, Космонавтів, О. Тихого. Відтак, світлодіодні проектори та стрічки здійснюють підсвічування дорожніх знаків, що забезпечує увагу водіїв у темний час доби та допомагає вчасно визначати пішохідний перехід.

Важливим фактором у забезпеченні безпеки дорожнього руху є ремонт доріг, нанесення дорожньої осьової розмітки та пішохідних переходів, установка та ремонт дорожніх знаків, освітлення вулиць і доріг у вечірній час. Так, з початку року по вулицям О. Тихого, Хмельницького Б., Соборна, Енгельса, Космонавтів вже нанесено 2500 кв. м дорожньої осьової розмітки та пішохідних переходів з розміткою світлофорних об'єктів, проведено заміну 125 дорожніх знаків. Поточним ремонтом дорожнього покриття охоплено всі центральні вулиці міста з інтенсивним рухом транспорту, проводиться капітальний ремонт дорожнього покриття трамвайного переїзду по вул. Машинобудівників. На сьогоднішній день обсяг виконаного ремонту дорожнього покриття складає 3,5 тис. кв. м.

Треба відзначити стан автодоріг загального користування місцевого значення, які з’єднують населені пункти, що підпорядковані Дружківській міській територіальній громаді та належать до державного управління, а саме: Дружківка – Костянтинівка та Дружківка – Софіївка. На теперішній час триває капітальний ремонт автодороги     Дружківка – Костянтинівка на ділянці від с. Кіндратівка до м. Костянтинівка. Частково виконано капітальний ремонт автодороги Дружківка – Софіївка, а саме ділянки, яка проходять від населеного пункту Софіївка до с. Павлівка.

В загальноосвітніх навчальних закладах міста під час проведення тижня безпеки дорожнього руху проведена роз’яснювальна робота з учнями щодо попередження та запобігання дорожньо-транспортного травматизму, культури поведінки на дорозі, визначені безпечні маршрути руху учнів до загальноосвітніх навчальних закладів.

З метою недопущення зростання рівня дорожньо – транспортного травматизму, підприємством електричних мереж зовнішнього освітлювання «Міськсвітло» Дружківської міської ради значними темпами проводиться робота із забезпечення нормативного рівня освітленості автодоріг і вулиць міста, площ та місць масового відпочинку громадян. На сьогоднішній день на території Дружківської міської територіальної громади налічується 4107 світлоточок, з них встановлено на території міста – 3606, у сільських, селищних населених пунктах Дружківської міської територіальної громади – 501.

На підставі викладеного, керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.1997                               № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганни Бузової про хід виконання Програми розвитку та безпеки дорожнього руху в м. Дружківка на 2019-2023 роки взяти до відома.
  2. Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Гейченко) продовжити роботу щодо виконання Програми розвитку та безпеки дорожнього руху в м. Дружківка на 2019-2023 роки.
  3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганну Бузову.
  4. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

 

Міський голова                                                                                         Володимир   ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТКИ