Документ від 09.08.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.08.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

09.08.2021 м. Дружківка
 
Про затвердження Положення про комісію з прийняття рішення про звільнення від плати окремих категорій осіб за надання соціальних послуг, Порядку звільнення від плати окремих категорій осіб за надання соціальних послуг та складу комісії з розгляду заяв із звільнення від плати окремих категорій осіб за надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Дружківки Донецької області

 Розглянувши службовий лист завідувача відділення соціальної допомоги вдома  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Дружківка Донецької області Тетяни ЧИКАЛОВОЇ від 05.08.2021                                                  № 0.22/250/21,  відповідно до п.7 ст. 28 Закону України від 17.01.2019 № 2671-VIII «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587 «Порядок організації надання соціальних послуг», керуючись ст. ст. 26, 40 Закону України від 21.05.1997 №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про комісію з прийняття рішення про звільнення від плати окремих категорій осіб за надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Дружківки Донецької області (додаток 1).
  2. Затвердити Порядок звільнення від плати окремих категорій осіб за надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Дружківки Донецької області (додаток 2).
  3. Затвердити Склад комісії з розгляду заяв із звільнення від плати окремих категорій осіб за надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Дружківки Донецької області (додаток 3).
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології (БАНДУРА).

 

 

Міський голова                                                                          Володимир ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТКИ