Документ від 09.08.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.08.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

09.08.2021 м. Дружківка
 
Про визначення старост уповноваженими посадовими особами з прийому заяв про призначення та надання адміністративних послуг соціального характеру ( всіх видів державної соціальної допомоги, компенсації, пільг та субсидій житлово-комунальних послуг)

     Розглянувши службовий лист заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталії Виниченко від 04.08.2021 №13/5016/0/1-21 про визначення уповноважених посадових осіб для здійснення прийому документів щодо призначення адміністративних послуг соціального характеру  від мешканців сільських та селищних населених пунктів Дружківської міської територіальної громади, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2020 №1035 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», керуючись ст.25 Закону України від 21.05.1997 №280 «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

ВИРІШИЛА:

 

   1.Визначити уповноваженими посадовими особами з прийому заяв про призначення та надання адміністративних послуг соціального характеру ( всіх видів державної соціальної допомоги, компенсації, пільг та субсидій  житлово-комунальних послуг) з необхідними документами наступних старост:

- Вадима Левчинського (селища міського типу Райське, Новогригорівка, Новомиколаївка, селище Старорайське, села Красний Кут та Райське);

- Тетяну Удовиченко  (села Торське, Новопавлівка, Павлівка, Петрівка, Торецьке та селище Приют);

- Максима Воробйова  (село  Миколайпілля);

-  Юрія Гончарова  (село Софіївка)

- Максима Загуменного ( селище міського типу Олексієво - Дружківка та села Куртівка, Осикове);

- Ольгу  Зуб (село Кіндратівка).

  1. Старостам у порядку та строки, визначені чинним законодавством України забезпечити:

   2.1. Прийняття заяв з необхідними документами виключно з формуванням електронної справи.          

   2.2. Передачу заяв з необхідними документами у паперовому вигляді (після формування  електронної справи) до Управління соціального захисту населення Дружківської міської ради.

  1. Координаційне забезпечення щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталію Виниченко.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з  питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (Ковилін)

 

Міський голова                                                                     Володимир  ГРИГОРЕНКО

ДОДАТКИ