Документ від 15.09.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

15.09.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

15.09.2021 м. Дружківка
 
Про підсумки роботи житлово–комунального господарства щодо підготовки міської територіальної громади до роботи в осінньо–зимовий період 2021 – 2022 років

Розглянувши службовий лист заступника начальника Управління житлового та комунального господарства Олексія Ковальова від 11.08.2021 № 13/2541/0/1–21 та заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганни Бузової про підсумки  роботи   житлово–комунального господарства щодо підготовки міської територіальної громади до роботи в осінньо–зимовий період 2020 – 2021 років,  міська рада відзначає, що розроблені на початку року кожним підприємством заходи з підготовки житлового фонду, об’єктів теплопостачання та водопостачання, дорожньо–мостового господарства, закладів соціальної сфери, культури, освіти та охорони здоров’я міста до роботи в осінньо–зимовий період станом на 01.09.2021  виконанні в середньому по комунальним підприємствах на рівні 90 %, соціальній сфері 100 %, культури 90 %, освіти 100 %, охорони здоров’я 90 %.

Зокрема, комунальним підприємством «Комсервіс» Дружківської міської ради виконані наступні роботи  з ремонту та обслуговування мереж електропостачання: встановлені 80 світильників з датчиком руху, а також 10  світильників  у під’їздах на вході; заміні 980 од. лампочок у під’їздах; заміні 468 м.п. під’їздного освітлення; встановлені 8 електролічильників для обліку електроенергії спожитої в місцях загального користування  та 4 електролічильники для обліку електроенергії спожитої ліфтами; поточні ремонти 60 од. поверхових щитків та щитових. Також виконані наступні роботи з поточного ремонту житлових будинків: замінені  810 м.п.  каналізаційної мережі; відремонтовані 520 м.п. мереж холодного водопостачання та  теплопостачання 270 будинків; заміні 380 од. запірної арматури; промивка системи теплопостачання багатоповерхових будинків виконано поточний ремонт 5 180 м2 покрівлі; ремонт шиферної покрівлі 29  будинків; ремонт зливової (дощової) системи каналізації 1–го будинку; ремонт відмостки 2–х будинків; ремонт фасаду 2–х будинків; ремонт 1 790 м.п. міжпанельних швів; ремонт температурного шва 1–го будинку; встановлені пластикові вікна у 2–х будинках.

Виробничою одиницею «Дружківкатепломережа» обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго»  на сьогоднішній день до осінньо–зимового періоду підготовлено 14 котелень. З метою підвищення надійності теплопостачання по закінченню опалювального сезону на підставі «Графіку гідравлічних випробувань теплових мереж котелень» в травні – серпні 2021 року були проведені гідравлічні випробування трубопроводів теплових мереж на котельнях №2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 16, 17, 19. В результаті випробувань були визначені ділянки для ремонту трубопроводів теплових мереж в рамках підготовки підприємства до роботи в осінньо-зимовий період. Отже згідно заходів з підготовки підприємства до роботи в осінньо–зимовий період 2021 – 2021 років підприємством виконано: чистку поверхонь нагріву; гідравлічні випробування 57 котлів та поточний ремонт допоміжного обладнання на котельнях громади; заміну 780 м.п. теплових мереж; згідно з графіком технічний огляд 57 котлів на всіх котельнях; роботи з ремонту м’якої покрівлі на котельнях №7,10 та відновлювання покрівлі котелень №1 та №8 після наслідків стихійного лиха; роботи до державної повірки контрольно–вимірювальних приладів котелень, газових лічильників, витратомірних шайб; роботи з демонтажу лічильників тепла на житлових будинках міста для виконання державної повірки; ремонтні роботи з заміни теплових мереж котельні №12 та котельні №7; роботи з ремонту котлів на котельнях №1 та №8.

Дружківське виробниче управління водопровідно–каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» виконало: заміну 484 п.м. водопроводу; промило та продезінфіковано резервуари об’ємом 16 тис. , водопровідні мережі протяжністю 355 км. та 2 водонапірні башти; провели заміну 6 засувок на водопровідних мережах; замінило 3 од. та встановило 1 од. пожежних гідрантів; відремонтувало 5 колодязів водопровідних мереж; замінило 11 перекриттів на колодязях; встановило 18 залізобетонних люків та 18 люків полімерпіщаних; виконало планово–попереджувальний ремонт насосного обладнання на водопровідному вузлі №4; ремонт шиферної покрівлі на хлораторній та камері перемикання РЧВ; реконструкцію насосної станції підкачки (далі ПНС) №11 із заміною насосного обладнання. До початку жовтня планується  закінчити  облаштування в ПНС №5  приміщень для персоналу.

 Також виконано: замінено 219 п.м. каналізаційних мереж; промито та прочищено 24,4 км. каналізаційних колекторів; обстеження водопровідних та каналізаційних дюкерів бригадою водолазів на предмет витоку; ремонт 30 колодязів; встановлення 62 полімерпіщаних люків та 26 залізобетонних кришок; встановлення 40 плит перекриття на каналізаційних колодязях; поточний ремонт насосного агрегату каналізаційної насосної станції (далі КНС) 2–го підйому; планово–попереджувальний ремонт насосних агрегатів, запірної арматури та іншого обладнання каналізаційної очисної споруді (далі КОС); частковий ремонт покрівлі будівлі трансформаторної підстанції КОС площею 13,5 ; ревізію запірної арматури та насосного обладнання КНС–1-го підйому та КНС–2-го підйому; замінено 2 засувки на малих КНС. 8 КНС підготовлені до роботи в осінньо–зимовий період. До початку жовтня запланована заміна дюкерного переходу напірного колектора в районі вул. Бібліотечна, протяжністю 200 м. Також до початку жовтня  на будівлі мулової насосної станції, приміщення операторів аеротенків КОС, КНС №1,6 планується ремонт покрівель загальною  площею 100 .

У 2021 році за рахунок  коштів бюджету міської територіальної громади було заплановано проведення  поточного  ремонту 5,5 тис.   автодоріг та тротуарів на загальну суму 3 400 тис. грн. На даний час проведені роботи з поточного ремонту 10 тис.  асфальтобетонного покриття вулиць Космонавтів, Олекси Тихого, Хмельницького Б., Соборна та інших.  Виконані роботи з ремонту прибудинкових територій та тротуарів мікрорайонів №7, №8, №10. Витрати на проведення робіт склали 3,4 млн. грн. Відремонтовано та встановлено 78 дорожніх знаків, нанесено 15 км дорожньої розмітки по вулицях Соборна, Космонавтів, Машинобудівників,  Тихого О. Комунальними підприємствами підготовлено 10 од. техніки для утримання доріг взимку, заготовлено               0,5 тис. тон посипочного матеріалу.

Відділом освіти Дружківської міської ради до роботи в новому опалювальному сезоні повністю підготовлено 11 дошкільних навчальних закладів, 13 загальноосвітніх закладів, 3 інші заклади освіти та 11 котельних, які підпорядковані відділу освіти. Зокрема відділом освіти виконані наступні роботи: промивка системи теплопостачання 27–ми закладів освіти; технічне обслуговування та ремонт запірної арматури системи тепло– та водопостачання; технічне обстеження та налагодження технологічного обладнання 11 котелень; державна повірка приладів обліку теплової енергії; часткова заміна дерев’яних вікон на металопластикові в кількості 22 одиниць; технічне обслуговування обладнання їдалень  та харчоблоків закладів освіти; підготовлений інвентар для прибирання прилеглої території від снігу та льоду, а також посипний матеріал в кількості 5 тон. В серпні були підписані акти готовності закладів освіти до опалювального періоду 2021–2022 років в Управлінні Держенергонагляду у Донецькій області.

Міським відділом охорони здоров’я Дружківської міської ради за поточний період 2021 року у всіх закладах охорони здоров’я міста проведено: технічне обстеження будівель; поточні ремонти та технічне обслуговування запірної арматури системи тепло– та водопостачання; державну перевірку приладів обліку теплової енергії, манометрів, термометрів; ревізію електросистем в електрощитових; вимір опору ізоляції освітлювальної та силової електромережі; промивання та випробування систем теплопостачання в будівлях лікарень; заміну  86 м. трубопроводу водопостачання на поліпропіленові труби діаметром 20 мм., каналізації діаметром 50 мм. – 31,1 м.; заміну 233 м. труб опалення на поліпропіленові; замінено  дерев’яні дверні блоки на металопластикові — 11 од., дерев’яні вікна на металопластикові  — 21 од.; замінено  275 м. силового та освітлювального кабелю; замінено 310 м. електричного проводу; замінено  20 од. радіаторів системи опалення; підготовлений інвентар для прибирання прилеглої території від снігу та льоду, а також посипний матеріал в кількості 5 тон. Наразі акти готовності закладів охорони здоров’я до опалювального періоду 2021–2022 років узгоджуються в Управлінні Держенергонагляду у Донецькій області.

Відділом з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради до роботи в новому опалювальному сезоні виконано: роботи з технічного обслуговування та ремонту запірної арматури системи тепло– та водопостачання; промивку систем теплопостачання; державну перевірку приладів обліку теплової енергії, манометрів, термометрів; встановлення 15 м. тепловідбіваючих екранів за радіаторами опалення; ревізію електросистем в електрощитових; заміну 50 м. кабелю електропостачання; для потреб опалення придбано 67  дров; придбано  3 од. снігоприбирального інвентарю; підготовку посипного матеріалу у кількості 6 тон. До початку жовтня планується закупити для потреб опалення додатково 40 тон вугілля та 60  дров, а також утеплення північної стіни у Кіндратівському культурно–просвітницькому центрі площею 30 .

Управлінням соціального захисту населення Дружківської міської ради з метою підготовки закладів соціальної сфери до нового опалювального сезону виконано: перевірку стану електромереж; роботи з технічного обслуговування та ремонту запірної арматури системи тепло– та водопостачання; механічно прочищено радіатори центрального опалення у кількості 20 одиниць; промивку систем теплопостачання; демонтаж та прокладання трубопроводів опалення та водопостачання у кількості 28 м.; державну перевірку приладів обліку теплової енергії, манометрів, термометрів; заміну дерев’яні вікна на металопластикові у кількості 10 одиниць; підготовку інвентаря для очищення прилеглої території від снігу та льоду, а також поповнено запас посипного матеріалу у кількості 0,5 тони.

На   підставі   вищевикладеного,  керуючись  ст.  25    Закону  України    від   21.05.1997

№ 280/97–ВР  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»,  міська  рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.

Прийняти до  відома   інформацію  заступника  міського голови Ганни Бузової про підсумки  роботи  житлово–комунального господарства щодо підготовки міської територіальної громади до роботи в осінньо–зимовий період 2021–2022 років.

2.

Рекомендувати керівникам підприємств та організацій незалежно від форм власності:

2.1.

 

2.2.

забезпечити виконання  роботи з підготовки житлово–комунального господарства міста до роботи в осінньо–зимовий період 2021–2022 у строк до 01.10.2021;

активізувати роз’яснювальну роботу серед усіх груп споживачів щодо необхідності погашення існуючої заборгованості за спожиті комунальні послуги.

3.

Міському фінансовому управлінню Дружківської міської ради (Трушина)  забезпечити  своєчасне та у повному обсязі фінансування поточних платежів за комунальні послуги організаціям та установам, що фінансуються з бюджету міської територіальної громади.

4.

Координацію робіт щодо виконання цього рішення покласти на заступників міського  голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганну Бузову, Наталію Виниченко та Наталю Слесаренко згідно з розподілом обов’язків.

5.

Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово–комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

 

 

  Міський голова                                                                                Володимир ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТОК