Документ від 15.09.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

15.09.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

15.09.2021 м. Дружківка
 
Про надання згоди на передачу майна, яке отримано в рамках Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй в якості міжнародної технічної допомоги, з балансу відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму на баланс виконавчого комітету Дружківської міської ради

           Розглянувши службовий лист начальника відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради  Юлії Пивовар від 25.08.2021 № вих.0.132/611/21, з метою забезпечення збереження та раціонального використання майна, керуючись ст. 26,            ч. 5 ст. 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду на передачу майна, яке отримано в рамках Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй в якості міжнародної технічної допомоги, з балансу відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму на баланс виконавчого комітету Дружківської міської ради,  згідно з додатком.
  2. Відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (Пивовар) та виконавчому комітету Дружківської міської ради (Курило) здійснити заходи щодо прийому – передачі матеріальних цінностей, зазначених в додатку даного рішення, у порядку, передбаченому діючим законодавством України.
  3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталю Слесаренко.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів (Небогатікова).

 

 

 

Міський голова                                                             Володимир ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТОК