Документ від 15.09.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

15.09.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

15.09.2021 м. Дружківка
 
Про надання згоди на передачу з балансу Дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради на баланс комунального підприємства «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради матеріальних цінностей

Розглянувши лист начальника відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради Юлії Пивовар від 09.07.2021 № 13/4416/0/1-21 щодо передачі на баланс комунального підприємства «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради матеріальних цінностей, керуючись ст. 26, 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду на передачу з балансу Дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради (Страшненко) на баланс комунального підприємства «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради (Євтушенко) матеріальних цінностей згідно з переліком (додаток).

2. Дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради (Страшненко) та комунальному підприємству «Дружківський міський парк культури та відпочинку» Дружківської міської ради (Євтушенко) здійснити заходи щодо прийому-передачі матеріальних цінностей, зазначених у додатку до цього рішення в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталю Слесаренко.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію  міської ради з питань економічного розвитку, планування бюджету та фінансів (Небогатікова).

 

 

 

Міський голова                                                                             Володимир ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТОК