Документ від 21.09.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

21.09.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

21.09.2021 м. Дружківка
 
Про надання згоди на передачу з балансу комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради на баланс Дружківського міського центру соціальних служб вбудованого нежитлового приміщення за адресою: вул. Космонавтів, буд 15, м. Дружківка, Краматорський район, Донецька обл.

           Розглянувши службовий лист Дружківського міського центру соціальних служб (Лоцман)  від  20.09.2021 № 13/6265/0/1-21 щодо передачі з балансу комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради на баланс Дружківського міського центру соціальних служб нежитлового приміщення, площею 34,6 кв.м, розташованого за адресою: вул. Космонавтів, буд. 15, м.. Дружківка, Краматорський район, Донецька обл., з метою організації роботи спеціалізованої служби підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, створеної рішенням сесії Дружківської міської ради від 26.05.2021 № 8/10-56,  керуючись ч. 5 ст. 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

         ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду на передачу з балансу комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради на баланс Дружківського міського центру соціальних служб нежитлового приміщення, площею 34.6 кв.м, розташованого за адресою: вул. Космонавтів, буд. 15, м. Дружківка, Краматорський район, Донецька обл.
  2. Комунальному підприємству «Комсервіс» Дружківської міської ради (Радіонов) та Дружківському міському центру соціальних служб (Лоцман) здійснити заходи щодо прийому– передачі вбудованого нежитлового приміщення, зазначеного в п.1, у порядку, передбаченому діючим законодавством України.
  3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганну Бузову.
  4. Контроль за виконанням цього рішення цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів (Небогатікова).

 

  

Міський голова                                                                                Володимир ГРИГОРЕНКО


 

АРКУШ ПОГОДЖЕННЯ

до проекту рішення Дружківської міської ради

 

«Про надання згоди на передачу з балансу комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради на баланс Дружківського міського центру соціальних служб вбудованого нежитлового приміщення за адресою: вул. Космонавтів, буд 15,                      м. Дружківка, Краматорський район, Донецька обл.»

 

 

П І Д Г О Т О В Л Е Н И Й      Управління житлового та комунального господарства

                                                  т. 42623

 

 

Начальник Управління житлового та

комунального господарства                                                                    Віктор ГЕЙЧЕНКО

«___»________________2021 року

 

 

П О Г О Д Ж Е Н И Й

 

 

Головний спеціаліст з юридичних питань

відділу по роботі з депутатами

«___»________________2021 року                                                           Антон МОЛІБОГА

 

 

 

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради                                                         Олег ПОЛЯКОВ

«___»________________2021 року

 

 

Голова постійної  депутатської комісії

міської ради з питань економічного розвитку,

планування, бюджету та фінансів                                                          Галина НЕБОГАТІКОВА

«___»________________2021 року

 

 

 

Секретар міської ради

«___»________________2021 року                                                           Костянтин ХОРС


 

Пояснювальна записка

до проекту рішення Дружківської міської ради

 

«Про надання згоди на передачу з балансу комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради на баланс Дружківського міського центру соціальних служб вбудованого нежитлового приміщення за адресою: вул. Космонавтів, буд 15,    м. Дружківка, Краматорський район, Донецька обл.»

           Проект рішення «Про надання згоди на передачу з балансу комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради на баланс Дружківського міського центру соціальних служб нежитлового приміщення за за адресою: вул. Космонавтів, буд. 15, м.. Дружківка, Краматорський район, Донецька обл.» передбачає передачу нежитлового приміщення, площею 34,6 кв.м, розташованого за за адресою: вул. Космонавтів, буд. 15, м. Дружківка, Краматорський район, Донецька обл.,  з балансу комунального підприємства «Комсервіс» Дружківської міської ради на баланс Дружківського міського центру соціальних служб» з метою організації роботи спеціалізованої служби підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, створеної рішенням сесії Дружківської міської ради від 26.05.2021 № 8/10-56.

  

Начальник Управління житлового та

комунального господарства                                                            Віктор  ГЕЙЧЕНКО