Документ № 8/13-9 від 05.10.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

07.10.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

05.10.2021 м. Дружківка №8/13-9
 
Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади вуличного та грального обладнання, встановленого Приватним Акціонерним Товариством «Веско», що входить до групи підприємств VESCO, в рамках реалізації проекту «Місто своїми руками 2021»

          Розглянувши лист Приватного Акціонерного Товариства «Веско», що входить до групи підприємств VESCO (Черняков) від 03.09.2021 № 2405 щодо прийняття до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади міста вуличного та грального обладнання, встановленого ПрАТ «Веско», що входить до групи підприємств VESCO, в рамках реалізації проекту «Місто своїми руками 2021», керуючись ст. 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

            ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду та прийняти до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади вуличне та гральне обладнання, встановлене ПрАТ «Веско», що входить до групи підприємств VESCO, в рамках реалізації проекту «Місто своїми руками 2021» за адресами:

- смт. Олексієво-Дружківка, вул. Каштанова (район будівлі селищної ради), загальною вартістю 69 840 грн;

- сел. Донський, вул Торецька (район будинку № 9), загальною вартістю 67 800 грн.

  1. Визначити комунальне підприємство «Спектр» Дружківської міської ради балансоутримувачем майна, вказаного в п.1 цього рішення.
  2. Директору комунального підприємства «Спектр» Дружківської міської ради Ігорю Шехову здійснити заходи щодо постановки на баланс майна, вказаного в п.1 цього рішення, у порядку, передбаченому діючим законодавством України.
  3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганну Бузову.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів (Небогатікова).

 

 

 

 

Міський голова                                                                                Володимир ГРИГОРЕНКО

                                                  

ДОДАТКИ