Документ від 09.11.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.11.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

09.11.2021 м. Дружківка
 
Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади обладнання для облаштування вуличного освітлення, встановленого Приватним Акціонерним Товариством «Веско», що входить до групи підприємств VESCO, в рамках реалізації програми соціального партнерства

          Розглянувши лист Приватного Акціонерного Товариства «Веско», що входить до групи підприємств VESCO (Цимарман) від 23.09.2021 № 2610 щодо прийняття до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади міста обладнання  для облаштування вуличного освітлення, встановленого ПрАТ «Веско», в рамках реалізації програми соціального партнерства, керуючись ст. 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

            ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду та прийняти до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади обладнання для облаштування вуличного освітлення, згідно з переліком (додаток), встановленого Приватним Акціонерним Товариством «Веско», що входить до групи підприємств VESCO, в рамках реалізації програми соціального партнерства за адресами:

- с. Торське: вул. Молодіжна, Торецька, Ювілейна, загальною вартістю 114 769 грн;

- смт. Райське: вул. Донецька, загальною вартістю 113 543 грн.

  1. Визначити ПМЗ «Міськсвітло» Дружківської міської ради балансоутримувачем майна, вказаного в додатку до цього рішення.
  2. Директору ПМЗ «Міськсвітло» Дружківської міської Тетяні Горбаньовій здійснити заходи щодо постановки на баланс майна, вказаного в додатку до цього рішення, у порядку, передбаченому діючим законодавством України.
  3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганну Бузову.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, планування, бюджету та фінансів (Небогатікова).

 

Міський голова                                                                                Володимир ГРИГОРЕНКО

                                                  

 

 

 

 

 

Пояснювальна записка

до  проекту  рішення  міської  ради

 

«Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади обладнання для облаштування вуличного освітлення, встановленого Приватним Акціонерним Товариством «Веско», в рамках реалізації програми соціального партнерства»

 

         Проект рішення «Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади обладнання для облаштування вуличного освітлення, встановленого Приватним Акціонерним Товариством «Веско», що входить до групи підприємств VESCO, в рамках реалізації програми соціального партнерства» передбачає надання згоди та прийняття до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади обладнання для облаштування вуличного освітлення, встановленого ПрАТ «Веско», що входить до групи підприємств VESCO,  в рамках програми соціального партнертсва,  за адресами:

- с. Торське: вул. Молодіжна, Торецька, Ювілейна, загальною вартістю 114 769 грн;

- смт. Райське: вул. Донецька, загальною вартістю 113 543 грн..

Обладнання пропонується поставити на баланс ПМЗ «Міськсвітло» Дружківської міської ради.

 

 

 

              

Заступник начальника управління

начальник відділу комунального

господарства управління  житлового та

комунального господарства                                                                      Олексій КОВАЛЬОВ

 

 

ДОДАТКИ