Документ від 09.11.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.11.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

09.11.2021 м. Дружківка
 
Про клопотання перед Донецькою обласною державною адміністрацією, обласною військово-цивільною адміністрацією про прийняття в оперативне управління котельні № 18, розташованої за адресою: вул. Чайковського, буд. 6А, м. Дружківка, Краматорський район, Донецька обл., та котельні з технічним пристосуванням для обслуговування № 20, розташованої за адресою: вул. Папаніна, буд. 5а, смт. Олексієво-Дружківка, м. Дружківка, Краматорський район, Донецька обл.

У зв’язку з неможливістю забезпечити необхідний рівень та якість послуг населенню з теплопостачання, з метою гарантованого забезпечення тепловою енергією житлового фонду  та об’єктів соціальної інфраструктури, керуючись статтями 26, 60 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Клопотати перед Донецькою обласною державною адміністрацією, обласною військово-цивільною адміністрацією про прийняття в оперативне управління котельні № 18, розташованої за адресою: вул. Чайковського, буд. 6А, м. Дружківка, Краматорський район, Донецька обл., на земельній ділянці площею 0,0483 га (кадастровий номер 1411700000:00:002:0791) та котельні з технічним пристосуванням для обслуговування        № 20, розташованої за адресою: вул. Папаніна, буд. 5а, смт. Олексієво-Дружківка,               м. Дружківка, Краматорський район, Донецька обл. на земельній ділянці площею 0,088 га (кадастровий номер 1411745300:00:001:0269).

  1. Доручити Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Ковальов) підготувати необхідні документи для прийняття об’єктів, визначених в п.1 даного рішення, в оперативне управління Донецькою обласною державною адміністрацією, обласною військово-цивільною адміністрацією .

3. Координаційне забезпечення виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганну Бузову.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

 

 

 

 

Міський  голова                                                                                   Володимир  ГРИГОРЕНКО

  

 

 

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення Дружківської міської ради

 

«Про клопотання  перед Донецькою обласною державною адміністрацією, обласною військово-цивільною адміністрацією про прийняття в оперативне управління котельні № 18, розташованої за адресою: вул. Чайковського, буд. 6А, м. Дружківка, Краматорський район, Донецька обл., та котельні з технічним пристосуванням для обслуговування № 20, розташованої за адресою: вул. Папаніна, буд. 5а, смт. Олексієво-Дружківка, м. Дружківка, Краматорський район, Донецька обл.»

 

          В комунальній власності територіальної громади міста Дружківка, на балансі Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради знаходяться котельні № 18, розташованаа за адресою: вул. Чайковського, буд. 6А, м. Дружківка, Краматорський район, Донецька обл., на земельній ділянці площею 0,0483 га (кадастровий номер 1411700000:00:002:0791) та котельня з технічним пристосуванням для обслуговування № 20, розташована за адресою: вул. Папаніна, буд. 5а, смт. Олексієво-Дружківка, м. Дружківка, Краматорський район, Донецька обл., на земельній ділянці площею 0,088 га (кадастровий номер 1411745300:00:001:0269).

          Кожного опалювального сезону, згідно з договорами № 02/94-12 від 03.10.2012 та               № 02/93-12 від 13.10.2012, ці котельні передавалися в оперативне управління виробничої одиниці «Дружківкатепломережа» обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго», але після останнього опалювального сезону договір був розгорнутий з ініціативи обласного комунального підприємства.

          Дане підприємство використовувало котельні з технічним обладнанням для поставки теплової енергії споживачам, забезпечувало справний технічний стан устаткування, здійснювало нарахування за відпущену теплову енергію згідно з затвердженими тарифами та самостійно збирало платежі. При цьому на поточний ремонт  обладнання використовувалися кошти місцевого бюджету. Так, наприклад, у 2018 році на придбання обладнання для обліку тепла  та на оплату послуг по повірці, заміні, поточного ремонту приладів обліку тепла з бюджету міста було витрачено 71 303 грн. У 2019 році на ці потреби було витрачено  53 381 грн., у 2020 році – 65 279 грн.

          З метою якісного надання послуг з теплопостачання, попередження і своєчасного усунення аварійних ситуацій та більш повного планового розрахунку трудових ресурсів та матеріально-технічної бази ВО «Дружківкатепломережа», міська рада неодноразово зверталася  до Донецької обласної державної адміністрації з проханням здійснити передачу котелень з комунальної власності територіальної громади міста Дружківка до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст на баланс ВО «Дружківкатепломережа» ОКП «Донецьктеплокомуненерго».

Останній раз, у 2020 році, для підготовки проекту розпорядження про надання згоди на передачу котелень, які розташовані в м. Дружківка (будівлі котельні № 18, розташованої за адресою: Донецька обл, м. Дружківка, вул. Чайковського,6А, та котельні з технічним пристосуванням для обслуговування № 20, розташованої за адресою: Донецька обл.,                     м. Дружківка, смт. Олексієво-Дружківка, вул. Папаніна, 5А) із комунальної власності територіальної громади м. Дружківка до спільної власності територіальної громад сіл, селищ міст, що перебуває в управлінні обласної ради, відповідно до розпорядження голови  облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 15.08.2016      № 686 «Про деякі питання передачі об’єктів житлово-комунального і соціального призначення, інших об’єктів у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебуває в управлінні обласної ради», було надано повний пакет документів, але питання й досі не вирішено.

На теперішній час в м. Дружківка відсутнє спеціалізоване підприємство, крім                     ВО «Дружківкатепломережа», яке може надавати послуги з централізованого теплопостачання та обслуговування котельного обладнання.

          Проект рішення «Про клопотання  перед Донецькою обласною державною адміністрацією, Донецькою обласною військово-цивільною адміністрацією про передачу в оперативне управління обласному комунальному підприємству «Донецьктеплокомуненерго» об’єктів нерухомого майна» передбачає передачу вищезазначених котелень в оперативне управління обласному комунальному підприємству «Донецьктеплокомуненерго».

 

 

 

 

Заступник начальника Управління житлового та

комунального господарства                                                                   Олексій КОВАЛЬОВ

 

ДОДАТОК