Документ від 09.11.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.11.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

09.11.2021 м. Дружківка
 
Про затвердження статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дружківської міської ради Донецької області у новій редакції

         Розглянувши лист  начальника відділу освіти Дружківської міської ради Світлани Лазебник від 06.10.2021 р. № 0.133/854/21 щодо упорядкування та удосконалення роботи комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дружківської міської ради Донецької області, з метою приведення установчих документів установи у відповідність до чинного законодавства України, у зв’язку зі змінами у Положенні про інклюзивно-ресурсний центр затвердженого Постановою КМУ від 21.07.2021 р. № 765 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами») керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26 Закону України від 21.05.1997 № 280/97-ВР  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

           

  1. Затвердити Статут комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дружківської міської ради Донецької області у новій редакції ( додається).
  2. Вважати такими, що втратили чинність п.2, п.3 рішення Дружківської міської ради від 13.06.2018 р. № 7/44-6 «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дружківської міської ради Донецької області».
  3. Доручити директору комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дружківської міської Донецької області Інні Альохіній вжити заходів щодо проведення державної реєстрації Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Дружківської міської ради Донецької області у новій редакції у порядку, встановленому чинним законодавством України.
  4. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради Наталю Слесаренко.
  5.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань освіти, культури, спорту та молоді (Кулик), з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (Ковилін)

 

 

 

Міський  голова                                                                                   Володимир ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТКИ