Документ від 09.11.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.11.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

09.11.2021 м. Дружківка
 
Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Дружківської міської ради VIII скликання

З метою підвищення статусу депутата місцевої ради, вдосконалення його можливостей щодо захисту інтересів виборців, забезпечення якісного та своєчасного вирішення завдань і доручень, які покладаються на депутата законом та виборцями, відповідно до ст.29-1 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись п.53 ч.1 ст.26 (п.35 ч.1 ст.43) Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити положення «Про помічника-консультанта депутата Дружківської міської ради VIII скликання» (додаток 1).
  2. Затвердити опис та форму посвідчення помічника-консультанта депутата Дружківської міської ради VIII скликання (додаток 2).
  3. Відділу по роботі з депутатами виконавчого комітету Дружківської міської ради (Сігора) забезпечити виготовлення посвідчень помічника-консультанта депутата Дружківської міської ради VIII скликання.
  4. . Відділу по роботі з депутатами виконавчого комітету Дружківської міської ради (Сігора) у співпраці з відділом з комп’ютерного забезпечення виконавчого комітету Дружківської міської ради (Дяченко) на офіційному веб-сайті Дружківської міської ради, поруч з інформацією про депутатів місцевої ради, розмістити повний список помічників-консультантів депутатів місцевої ради та засобів зв’язку з ними.
  5. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на секретаря Дружківської міської ради Костянтина ХОРСА.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з депутатської діяльності, законності та правопорядку (Ковилін).

 

 

 

Міський голова                                                                          Володимир ГРИГОРЕНКО 

 

ДОДАТКИ