Документ від 30.11.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

30.11.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

30.11.2021 м. Дружківка
 
Про затвердження Програми забезпечення діяльності комунального підприємства «Муніципальна варта» Дружківської міської ради на 2022- 2024 роки

Розглянувши службовий лист начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Дружківської міської ради Валерія Єфремова вхідний № 01-19/328 від 30.11.2021, з метою забезпечення  належного контролю за благоустроїм та санітарним станом Дружківської міської територіальної громади, створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, збереження і охорони навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного благополуччя населення, відповідно рішення Дружківської міської ради від 26.06.2019 №7/59-3 «Про затвердження Правил благоустрою території м. Дружківка», керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" міська рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму забезпечення діяльності комунального підприємства «Муніципальна варта» Дружківської міської ради на 2022-2024 роки (додається).
  2. Головному розпоряднику бюджетних коштів (Локочинська) при формуванні бюджетних запитів передбачати кошти на реалізацію заходів, передбачених зазначеною програмою.
  3. Начальнику комунального підприємства «Муніципальна варта» Дружківської міської ради (Єфремову) надавати міській ради звіт про хід виконання програми щороку.
  4. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олега Полякова.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (Ковилін), та з питань економічного розвитку, планування бюджету та фінансів (Небогатікова).

 

Міський  голова                                                                                   Володимир  ГРИГОРЕНКО

 

Додатки