Документ № РМГ/12/0.1/294/21 від 07.12.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

07.12.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

07.12.2021 м. Дружківка №РМГ/12/0.1/294/21
 
Про проведення дистанційного засідання виконавчого комітету Дружківської міської ради

Відповідно до  п.п.8.7 п.8  «Регламенту  роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Дружківської міської ради», затвердженого рішенням виконавчого комітету  міської ради  від  06.10.2021 № 1200 та керуючись п.20 ч.4. ст.42, ст.53, ч.8 ст.59  Закону України від 21.05.1997  № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

 1.Провести дистанційно в онлайн-режимі засідання виконавчого комітету Дружківської міської ради  08  грудня  2021 року  о 14.00 годині   шляхом застосування відповідних технічних засобів з наступним порядком  денним: 

1.1. Про організацію роботи щодо дотримання  вимог природоохоронного законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища на території Дружківської міської територіальної громади.

1.2. Про практичне застосування автоматизованої системи містобудівного кадастру на території Дружківської міської територіальної громади.

1.3. Про схвалення проєкту бюджету Дружківської міської територіальної громади на 2022 рік.

1.4. Про надання згоди комунальному підприємству «Комсервіс» Дружківської міської ради на зміну договору найму комунального жилого приміщення – квартири № 3, будинку  № 9 по вул. Космонавтів, м. Дружківка Краматорського району, Донецької області, визнавши наймачем Ольгу Олексіївну Колесник, 01.08.1965 р.н.

1.5. Про прийняття на квартирний облік у виконавчому комітеті міської ради для отримання жилої площі за місцем проживання в позачерговому порядку Єгора Дмитровича Головкіна, 28.10.2004 р.н.

1.6. Про прийняття на квартирний облік у виконавчому комітеті міської ради для отримання жилої площі за місцем проживання в першочерговому порядку Ігоря Валерійовича Новицького, 22.05.1970 р.н.

1.7. Про затвердження звіту суб’єкта оціночної діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «ГІНЕС ГРУП» про незалежну оцінку майна - вбудованого нежитлового приміщення, загальною площею 110,6 кв.м., розташованого  за  адресою:  вул. Соборна, буд. № 22, м. Дружківка, Краматорський район, Донецька область.

1.8. Про попередження товариство з обмеженою відповідальністю «ПТП «Руслан» про недопущення порушення умов договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах м. Дружківка № 252 від 01.08.2018.

1.9. Про організацію громадських робіт у 2022 році.

1.10. Про надання разової грошової допомоги громадянам за рахунок коштів міського бюджету.

1.11. Про нагородження відзнаками виконавчого  комітету  Дружківської міської ради.

1.12. Про затвердження складу комісії з розгляду матеріалів з надання разової грошової допомоги громадянам за рахунок коштів міського бюджету

1.13. Про затвердження Орієнтовного плану проведення консультацій з  громадськістю на 2022 рік виконавчим  комітетом Дружківської  міської  ради.

1.14. Про затвердження Положення про громадський простір в Дружківській  міській  територіальній громаді   та   участь   жителів   громади   в   його плануванні.

1.15. Про затвердження символіки, зразків форменого одягу, знаків розрізняння і норм забезпечення речовим майном працівників комунального підприємства «Муніципальна варта» Дружківської міської ради.

1.16. Про влаштування  неповнолітнього Микити    *** *****, **.**.****    року народження    до дитячого  будинку сімейного  типу Судейко.

1.17. Про припинення опіки Людмили *** ***** над Романом *** *****, **.**.****  року народження, та Кирилом *** *****, **.**.**** року народження.

1.18. Про продовження строку перебування малолітньої Юлії *** *****, **.**.****  р. н., в комунальному некомерційному підприємстві «Краматорський будинок дитини «Антошка» на  повному   державному   забезпеченні.

1.19. Про продовження строку перебування малолітнього Микити *** *****, **.**.**** року народження, в сім’ї патронатного вихователя Салфетникової О.А.

1.20. Про надання дозволу Вікторії *** ***** на укладення договору міни

1.21. Про надання дозволу неповнолітній Євгенії *** *****, **.**.**** року народження, на  укладення договорів.

1.22. Про  надання дозволу Тетяні  *** ***** на перереєстрацію транспортних засобів співвласником яких є малолітній Кирил *** *****, **.**.**** року  народження.

1.23. Про надання  дозволу  неповнолітньому Єгору *** *****, **.**.**** року народження, на укладення договору купівлі-продажу квартири.

1.24. Про відмову в наданні статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів, малолітній Софії *** *****, **.**.**** р. н.

1.25. Про надання неповнолітній Орині *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.26. Про надання малолітньому Дмитру *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.27. Про надання неповнолітній Ганні *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.28. Про надання неповнолітній Тетяні *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.29. Про надання малолітньому Ярославу *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.30. Про надання малолітній Анастасії *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.31. Про надання малолітньому Давиду *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.32. Про надання малолітній Єлізаветі *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.33. Про надання малолітній Катерині *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.34. Про надання малолітній Ользі *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.35. Про надання малолітньому Михайлу *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.36. Про надання малолітній Ганні *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.37. Про надання малолітній Анастасії *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.38. Про надання малолітньому Івану *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.39. Про надання малолітньому Артему *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.40. Про надання малолітній Ользі *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.41. Про надання малолітньому Андрію *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.42. Про надання неповнолітній Анастасії *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.43. Про надання неповнолітній Єлизаветі *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.44. Про надання малолітній Анастасії *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.45. Про надання неповнолітній Олександрі *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.46. Про надання малолітній Анастасії *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.47. Про надання малолітній Яні *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.48. Про надання малолітній Вероніці *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.49. Про надання малолітній Єлизаветі *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.50. Про надання малолітній Дар’ї *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.51. Про надання малолітньому Дамиру *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.52. Про надання малолітній Мирославі *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.53. Про надання малолітньому Юрію *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.54. Про надання неповнолітній Катерині *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.55. Про надання малолітній Поліні *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.56. Про надання малолітній Юлії *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.57. Про надання малолітньому Івану *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.58. Про надання малолітньому Олександру *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.59. Про надання малолітній Ганні *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.60. Про надання малолітньому Максиму *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.61. Про надання малолітній Милані *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

1.62. Про надання неповнолітній Вікторії *** *****, **.**.**** р. н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок  воєнних  дій  та  збройних конфліктів.

2.Загальному відділу  виконавчого комітету Дружківської міської ради (Кухарова) довести до відома членів виконавчого комітету інформацію щодо дистанційного проведення   засідання виконавчого комітету  міської ради.

  1. Відділу з комп’ютерного забезпечення виконавчого комітету Дружківської міської ради (Дяченко):

 -оприлюднити   дане  розпорядження на офіційному сайті Дружківської міської   ради;

 -здійснити  технічне і програмне  забезпечення дистанційного засідання виконавчого комітету.

  1. Координаційне забезпечення щодо виконання даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Дружківської міської ради Інну Курило.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

  

Міський голова                                                                                                                      Володимир   ГРИГОРЕНКО