Документ № РМГ/12/0.1/324/21 від 29.12.2021 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

29.12.2021


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

29.12.2021 м. Дружківка №РМГ/12/0.1/324/21
 
Про надання дозволу на проведення новорічного флешмобу «Автоялинка»

         Розглянувши лист редактора газети «ДНЛ»+ Зайцева А.М. вхідний № 21/8748/0/1-21 від 28.12.2021 щодо надання дозволу на проведення новорічного флешмобу «Автоялинка», враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), керуючись ст. 42, ч. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 №280/97-ВР,

ЗОБОВ'ЯЗУЮ:

  1. Надати дозвіл (Зайцев) на проведення новорічного флешмобу «Автоялинка» 30.12.2021 з 17:00 до 20:00 за адресою: площа Молодіжна, м. Дружківка, Краматорський район, Донецька область, за умови дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених  чинним законодавством України.
  2. Відповідальному за проведення заходу (Зайцев) організувати проведення новорічного флешмобу «Автоялинка», з дотриманням громадського порядку і безпеки громадян з урахуванням карантинних обмежень та чистоти території, відповідно до чинного законодавства України.
  3. Рекомендувати ДПРЧ – 45 Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області (Самсоненко) забезпечити протипожежну та техногенну безпеку під час проведення заходу.
  4. Рекомендувати відділу поліції №1 Краматорського районного управляння поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області (Чинчевич) забезпечити громадський порядок під час підготовки та проведення заходу.
  5. Рекомендувати підстанції м. Дружківка «Станція швидкої медичної допомоги» м. Костянтинівка – відокремлений структурний підрозділ комунального некомерційного підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (Кіяшко) забезпечити чергування бригади швидкої медичної допомоги під час проведення заходу.
  1. Координаційне забезпечення щодо виконання даного розпорядження покласти на відділ з інформаційних та внутрішньополітичних питань виконавчого комітету Дружківської міської ради (Мамцева), управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Ковальов) згідно з розподілом обов’язків. 
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганну Бузову та керуючого справами виконавчого комітету Інну Курило згідно з розподілом обов’язків.                                                      

 

 

 

Міський голова                                                                         Володимир ГРИГОРЕНКО