Документ від 11.01.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

11.01.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

11.01.2022 м. Дружківка
 
Про надання повноважень єдиного замовника робіт із розроблення паспортів водних об’єктів Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради

З метою упорядкування питань, пов’язаних з наданням у користування водних об’єктів на території Дружківської міської територіальної громади на умовах оренди,  відповідно до    ст. 51 Водного кодексу України від 06.06.1995 № 213/95-ВР, п. 24, розділу Х, ст. 122 Земельного кодексу України від 25.10.2001 № 2768-ІІІ, наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 18.03.2013 № 99 «Про затвердження Порядку розроблення паспорта водного об’єкта», керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Надати повноваження єдиного замовника робіт із розроблення паспортів водних об’єктів Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Ковальов).
  2. Координацію робіт щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганну Бузову.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (Ковилін).

Міський голова                                                                                                   Володимир ГРИГОРЕНКО

 

АРКУШ ПОГОДЖЕННЯ до проекту рішення міської ради

«Про надання повноважень єдиного замовника робіт із розроблення паспортів водних об’єктів Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради»

 

ПІДГОТОВЛЕНИЙ 

Управлінням житлового та комунального господарства

Дружківської міської ради

Заступник начальника – начальник

відділу комунального господарства

управління житлового та

комунального господарства

Дружківської міської ради

   

«_____»_______________ 20     рік

 

Олексій КОВАЛЬОВ

ПОГОДЖЕНИЙ

   

Головний спеціаліст з юридичних питань відділу по роботі з депутатами

   

«_____»_______________ 20     рік

 

Антон МОЛІБОГА

Заступник міського голови з питань  діяльності  

виконавчих органів ради

   

«_____»_______________ 20     рік

 

Ганна БУЗОВА

Голова постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку

   

«_____»_______________ 20     рік

Секретар міської ради

   

«_____»_______________ 20     рік                                                                       

                                       

 

Дмитро КОВИЛІН

Костянтин ХОРС

       

Пояснювальна записка до  проекту  рішення  міської  ради

 «Про надання повноважень єдиного замовника робіт із розроблення паспортів водних об’єктів Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради»

З метою упорядкування питань, пов’язаних з наданням у користування водних об’єктів на території Дружківської міської територіальної громади на умовах оренди,  відповідно до    ст. 51 Водного кодексу України від 06.06.1995 № 213/95-ВР, п. 24, розділу Х, ст. 122 Земельного кодексу України від 25.10.2001 № 2768-ІІІ, наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 18.03.2013 № 99 «Про затвердження Порядку розроблення паспорта   водного об’єкта», керуючись  ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, надати повноваження єдиного замовника робіт із розроблення паспортів водних об’єктів Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради.

 

Заступник начальника управління -  начальника

відділу комунального господарства управління

житлового та комунального господарства

Дружківської міської ради                                                                            Олексій КОВАЛЬОВ