Документ від 04.02.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.02.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

04.02.2022 м. Дружківка
 
Про затвердження Порядку відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз, до міста розташування закладів, які надають послуги гемодіалізу, та у зворотному напрямку, за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади на 2022 рік

Розглянувши лист начальника управління соціального захисту населення Дружківської міської ради Галини Небогатікової від 19.11.2021 № ВИХ-0.217/933/21 щодо вирішення проблем хворих з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз та підвищення рівня соціальної захищеності та якості життя таких хворих, враховуючи лист міського відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради від 20.09.2021 №ВИХ.-0.131/654/21 щодо припинення транспортування мешканців м. Дружківка хворих на ниркову недостатність до обласного відділення гемодіалізу комунального некомерційного підприємства «Обласне територіальне медичне об’єднання м. Краматорськ», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/ 97-ВР, міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Порядок відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз, до міста розташування закладів, які надають послуги гемодіалізу, та у зворотному напрямку, за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади на 2022 рік (далі – Порядок) (додаток).
  2. Міському фінансовому управлінню Дружківської міської ради (Трушина) здійснювати фінансування видатків управлінню соціального захисту населення Дружківської міської ради у відповідності з цим рішенням в межах асигнувань, передбачених в кошторисах доходів та видатків управління соціального захисту населення Дружківської міської ради на 2022 рік .
  3. Управлінню соціального захисту населення Дружківської міської ради (Небогатікова) забезпечити відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз, до міста розташування закладів, які надають послуги гемодіалізу, та у зворотному напрямку за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади на 2022 рік.
  4. Міському відділу охорони здоров’я Дружківської міської ради (Деснова) здійснити заходи щодо повідомлення управління соціального захисту населення Дружківської міської ради про взяття на облік хворих з хронічною нирковою недостатністю, які потребують програмного гемодіалізу протягом 10 робочих днів з дня постановки на облік такого хворого.
  5. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталію Виниченко.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти: на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, планування бюджету та фінансів (Небогатікова) та постійну комісію міської ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та екології (Бандура) згідно із розподілом обов’язків.

Міський голова                                                      Володимир ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТКИ