Документ від 04.02.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.02.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

04.02.2022 м. Дружківка
 
Про включення до Переліку другого типу об’єкта оренди комунальної власності Дружківської міської територіальної громади

            Розглянувши службовий лист заступника начальника управління начальника відділу комунального господарства управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради Олексія Ковальова від 26.11.2021 № ВИХ – 0.1122/1132/21 щодо включення нежитлового приміщення до Переліку другого типу для передачі в оренду нерухомого майна, що перебуває у комунальній власності Дружківської міської територіальної громади, без проведення аукціону, враховуючи заяву Донецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України від 25.11.2021, відповідно до п.10 постанови Кабінету Міністрів від 04.11.1995 № 786 «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропозиції її розподілу», «Положення про Управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради» затвердженого рішенням Дружківської міської ради від 23.12.2020 № 8/2-12, керуючись ст. ст. 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР,                  ст.15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019                 № 157-ІХ,  міська рада

               ВИРІШИЛА:

  1. Включити до Переліку другого типу об’єкта оренди комунальної власності Дружківської міської територіальної громади, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду без проведення аукціону за заявою потенційного орендаря - нежитлове вбудоване приміщення площею 92,1 кв.м., розташованого за адресою:  вул. Енгельса Ф., 78, м. Дружківка, Донецька обл.
  2. Затвердити умови оренди зазначеного в п.1 майна комунальної власності Дружківської міської територіальної громади:
    • Визначити цільове призначення об’єкту – розміщення організації Товариство Червоного Хреста України .
    • Встановити строк оренди об’єкту – 5 років.
  3. Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Ковальов) оприлюднити інформаційне повідомлення про потенційний об’єкт оренди, щодо якого прийнято рішення про включення до Переліку другого типу у строки та спосіб, визначені чинним законодавством України.
  4. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганну Бузову.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань економічного розвитку, планування бюджету та фінансів (Небогатікова), з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

Міський голова                                                                                Володимир ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТКИ