Документ від 04.02.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.02.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

04.02.2022 м. Дружківка
 
Про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту м. Дружківка на 2017-2021 роки

           Заслухавши  інформацію начальника відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму  Дружківської  міської  ради  Юлії Пивовар про хід виконання міської Програми  розвитку фізичної культури та спорту в м. Дружківка  на 2017-2021 роки                   (далі – Програма) у 2021 році, міська рада відмічає наступне, що протягом звітного періоду здійснювались заходи, направлені на виконання відповідної  Програми основними учасниками - відповідальними виконавцями зазначеної Програми.

Виконання міської Програми розвитку фізичної культури та спорту в місті Дружківка на 2017-2021 роки є одним із найважливіших напрямків в роботі відділу з питань культури, сім’ї, молоді спорту та туризму Дружківської міської ради, відділу освіти Дружківської міської ради, спортивних закладів, фізкультурної та спортивної громадськості міста у 2021 році.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Дружківської міської ради від 21.04.2021 № 506 «Про затвердження складу міського комітету з питань фізичної культури та спорту»  в місті  працює міський комітет з питань  фізичної культури та спорту. Питання для розгляду на засідання міського комітету вносяться головою комітету, членами комітету, спортивними громадськими організаціями. Визначено три основних напрямки в роботі: фізкультурно-оздоровча та спортивно-масова робота, розвиток олімпійських та неолімпійських видів спорту, організація масової фізично-оздоровчої роботи з населенням.

Фізкультурно-оздоровча та спортивна діяльність в місті проводиться у                           Дитячо-юнацькій спортивній школі Дружківської міської ради, школі вищої спортивної майстерності, Донецьких обласних спеціалізованих Дитячо-юнацьких спортивних школах олімпійського резерву з важкої атлетики, з видів боротьби та боксу, обласній комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі, в позашкільному навчальному закладі  Центрі дитячої та юнацької творчості Дружківської міської ради, в східному центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради, в обласній дитячо-юнацькій школі для дітей-сиріт, приватних фізкультурно-оздоровчих клубах, на спортивних спорудах та майданчиках.

Всього в закладах фізичної культури та спорту займається 3212 осіб. Навчально-тренувальні заняття в закладах проводяться по 31 виду спорту.

В місті функціонують: Палац спорту та стадіон, спортивний комплекс «Здоров’я» ПрАТ «ГРЕТА», крита спортивна споруда зі штучним льодом «Альтаїр», 18 спортивних залів, 15 футбольних полів, 9 спортивних майданчиків з нестандартним тренажерним обладнанням, 2 тенісні корти, 5 майданчиків зі штучним покриттям, 10 майданчиків з тренажерним обладнанням, плавальний басейн, на базі Східного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю функціонує реабілітаційний тренажерний зал.

 В рамках реалізації соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» в Донецькій області 10 серпня в Дружківському міському парку культури та відпочинку був відкритий спортивний майданчик. На реалізацію цього проекту з бюджету територіальної громади було виділено 38 267,00 грн.

В підпорядкуванні відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради знаходиться Дитячо-юнацька спортивна школа Дружківської міської ради, до складу якої входять наступні відділення: баскетбол, легка атлетика, тхеквондо ВТФ, футбол, хокей з шайбою та пауерліфтинг.

            В будівлі дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради знаходиться басейн, який передано в оренду комунальному закладу «Донецький палац молоді «Юність». В басейні функціонує 17 дитячих груп, в яких займається 225 учнів. Також проводиться продаж абонементів для дорослих. Дружківської міською радою за звітний період було виділено 84 400 грн на пільгове відвідування басейну визначених категорій дітей.

            З метою матеріального стимулювання та фінансової підтримки талановитої молоді, сприяння удосконалення найбільш перспективних молодих спортсменів міста, які є членами, кандидатами та резервом збірних команд України, на виконання рішення Дружківської міської ради від 29.01.2020 № 7/66-4 «Про затвердження Положення про призначення стипендій Дружківської міської ради молодим перспективним спортсменам          м. Дружківка у новій редакції» рішенням Дружківської міської ради від 31.03.2021                               № 8/9-6 «Про призначення стипендій Дружківської міської ради молодими перспективним спортсменам м. Дружківки на 2021 календарний рік» призначено 22 стипендії спортсменам міста на загальну суму 99 946 грн.

            На підставі вищезазначеного, керуючись  ст. 26 Закону України від 21.05.1997                         № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада 

 

 ВИРІШИЛА:

 

1.Інформацію начальника відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту  та туризму Дружківської міської ради Юлії Пивовар про хід  виконання  міської Програми  розвитку фізичної культури та спорту в м. Дружківка  на 2017-2021 роки у 2021 році прийняти до відома.

  1. Зняти з контролю у зв’язку із закінченням строку дії міську Програму розвитку фізичної культури та спорту в м. Дружківка на 2017–2021 роки, затверджену рішенням Дружківської міської ради від 23.12.2016 № 7/19-4.

Міський голова                                                                            Володимир ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТКИ