Документ від 04.02.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.02.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

04.02.2022 м. Дружківка
 
Про затвердження істотних умов енергосервісних договорів

Розглянувши лист начальника відділу освіти Дружківської міської ради Світлани Лазебник від 24.01.2022 № 0.133/59/22 щодо затвердження істотних умов енергосервісних договорів, відповідно до рішення виконавчого комітету Дружківської міської ради від 16.06.2021 року №766 «Про закупівлю енергосервісу та затвердження базових рівнів споживання теплової енергії», частини другої статті 5 та частини другої статті 6 Закону України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації» від 09.04.2015 №327-VIII, Законом України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації» від 09.04.2015 №328-VIII, керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997   №280/97- ВР, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити істотні умови енергосервісних договорів за об’єктами енергосервісу:

1.1.Будівля Дружківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №17 Дружківської міської ради (Додаток 1).

1.2. Будівля Дружківської гімназії «Інтелект» Дружківської міської ради Донецької області (Додаток 2).

1.3.Будівля Олексієво-Дружківського навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів –дитячий садок №14 Дружківської міської ради (Додаток 3).

  1. Відділу освіти Дружківської міської ради (Лазебник), розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів, керівникам бюджетних установ відповідно з розподілом повноважень об’єктів енергосервісу, що наведені у додатках 1-3:

2.1. Забезпечити укладання енергосервісних договорів згідно з істотними умовами, зазначеними у додатках 1-3 до цього рішення.

2.2. При складанні та поданні бюджетних запитів на відповідні бюджетні періоди протягом строків дії енергосервісних договорів враховувати потребу у видатках на оплату енергосервісу з урахуванням показників скорочення споживання теплової енергії, зазначених у додатках 1-3 до цього рішення, та фіксованих відсотків сум скорочення витрат на оплату теплової енергії, згідно з умовами енергосервісних договорів, що укладатимуться відповідно до цього рішення.

2.3. Здійснити інші організаційно-правові дії, необхідні для укладення та належного виконання енергосервісних договорів.

3.Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Наталю Слесаренко.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань освіти, культури, спорту та молоді (Кулик), з питань економічного розвитку, планування бюджету та фінансів (Небогатікова).

Міський голова                                                                     Володимир ГРИГОРЕНКО

 

Додатки