Документ від 04.02.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.02.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

04.02.2022 м. Дружківка
 
Про прийняття до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади державного майна, яке не увійшло до статутного капіталу Публічного акціонерного товариства «Дружківський машинобудівний завод» у процесі приватизації.

На підставі ухвали господарського суду Донецької області  від  08.09.2021 року по справі № 905/2910/17 про банкрутство Публічного акціонерного товариства «Дружківський машинобудівний завод», м. Дружківка, керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997  №  280/97-ВР, міська рада

            ВИРІШИЛА:

 

 1. Прийняти до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади державне майно, яке не увійшло до статутного капіталу Публічного акціонерного товариства «Дружківський машинобудівний завод» у процесі приватизації, розташованого за адресою: Донецька область, Краматорський район, Дружківська міська територіальна громада, а саме:
 • гребля водонапірна, інвентаризаційний номер 15259;
 • зміцнення укосів річки, інвентаризаційний номер 15049;
 • автодорога, інвентаризаційний номер 15022;
 • міст автогужовий, інвентаризаційний номер 15051.
 1. Визначити балансоутримувачем майна, вказаного в п.1 цього рішення, управління житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Ковальов).
 2. Управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради (Ковальов) здійснити заходи щодо постановки на баланс майна, вказаного в п.1 цього рішення у порядку, передбаченому діючим законодавством України.
 3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганну Бузову.
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, планування бюджету та фінансів (Небогатікова).

Міський голова                                                                                Володимир  ГРИГОРЕНКО


АРКУШ ПОГОДЖЕННЯ

до проекту рішення Дружківської міської ради

«Про прийняття до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади державне майно, яке не увійшло до статутного капіталу Публічного акціонерного товариства «Дружківський машинобудівний завод» у процесі приватизації»

 

 

П І Д Г О Т О В Л Е Н И Й      Управління житлового та комунального господарства

                                                        т. 42121

В.о. начальника управління

житлового та комунального

господарства                                                                                             Марина АЛЕКСЄЄНКО «___»_____________2022 року

П О Г О Д Ж Е Н И Й

Головний спеціаліст з юридичних питань                                              

відділу по роботі з депутатами                                                                  Антон МОЛІБОГА

«___»________________2022 року                                                          

 

Заступник міського голови з питань                                                       

діяльності виконавчих органів ради                                                         Ганна БУЗОВА «___»_____________2022 року

Голова постійної  комісії міської ради

з питань економічного розвитку,

планування, бюджету та фінансів                                                            Галина НЕБОГАТІКОВА

«___»________________2022 року

Секретар міської ради                                                                               Костянтин ХОРС

«___»_____________2022 року


                       

Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради

 

«Про прийняття до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади державне майно, яке не увійшло до статутного капіталу Публічного акціонерного товариства «Дружківський машинобудівний завод» у процесі приватизації»

Проект рішення «Про прийняття до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади державне майно, яке не увійшло до статутного капіталу Публічного акціонерного товариства «Дружківський машинобудівний завод» у процесі приватизації» передбачає прийняти до комунальної власності Дружківської міської територіальної громади безхазяйне державне майно, яке не увійшло до статутного капіталу Публічного акціонерного товариства «Дружківський машинобудівний завод» у процесі приватизації, розташованого за адресою: Донецька область, Краматорський район, Дружківська міська територіальна громада, а саме:

 • гребля водонапірна, інвентаризаційний номер 15259;
 • зміцнення укосів річки, інвентаризаційний номер 15049;
 • автодорога, інвентаризаційний номер 15022;
 • міст автогужовий, інвентаризаційний номер 15051.

 Прийняття об’єкта нерухомого майна відбувається на підставі ухвали господарського суду Донецької області  від 08.09.2021 року по справі  № 905/2910/17 про зобов’язання прийняти без додаткових умов державне майно, яке не увійшло до статутного капіталу Публічного акціонерного товариства «Дружківський машинобудівний завод» у процесі приватизації.

              

В.о. начальника управління 

житлового та

комунального господарства                                                                   Марина АЛЕКСЄЄНКО