Документ від 04.02.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.02.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

04.02.2022 м. Дружківка
 
Про затвердження Положення про призначення стипендій Дружківської міської ради молодим перспективним спортсменам Дружківської міської територіальної громади у новій редакції

            Розглянувши службовий лист начальника відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради Юлії Пивовар від 10.01.2022 № 0.132/12/22 щодо виплати стипендій спортсменам Дружківської міської територіальної громади,                   з метою матеріального стимулювання та збільшення фінансової підтримки талановитої  молоді, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»                  від 21.05.1997 №280/97-ВР, міська рада

           

 ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Положення про призначення стипендій Дружківської міської ради молодим перспективним спортсменам Дружківської міської територіальної громади у новій редакції (додаток).

2.Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 29.01.2020 № 7/66-4 «Про затвердження Положення про призначення стипендій Дружківської міської ради молодим перспективним спортсменам м. Дружківка у новій редакції».

3.Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Наталю Слесаренко.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Дружківської міської ради з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (Ковилін) та постійну комісію Дружківської міської ради з питань освіти, культури, спорту та молоді (Кулик).

Міський голова                                                                            Володимир ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТКИ