Документ від 04.02.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.02.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

04.02.2022 м. Дружківка
 
Про призначення стипендій Дружківської міської ради молодим перспективним спортсменам Дружківської міської територіальної громади на 2022 календарний рік

           Розглянувши  службовий  лист начальника  відділу  з  питань  культури,  сім’ї,  молоді,

спорту та туризму Дружківської міської ради Юлії Пивовар від 01.02.2022                                   вих. № 0.132/69/22  щодо призначення стипендій Дружківської міської ради молодим перспективним спортсменам Дружківської міської територіальної громади на                            2022 календарний рік, відповідно до рішення Дружківської міської ради від 29.01.2020                 № 7/66-4 «Про затвердження Положення про призначення стипендій Дружківської міської ради молодим перспективним спортсменам  Дружківської міської територіальної громади у новій редакції», враховуючи висновок та рекомендації постійної комісії Дружківської міської ради з питань освіти, культури, спорту та молоді, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 №280/97-ВР, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Призначити стипендії Дружківської міської ради молодим перспективним спортсменам Дружківської міської територіальної громади на 2022 календарний рік згідно зі списком (додаток).

2.Міському фінансовому управлінню Дружківської міської ради (Трушина) здійснити фінансування в межах цільових коштів, передбачених в міському бюджеті по галузі «Фізичне виховання та спорт», розпорядником яких є відділ з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (Пивовар).

3.Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталю Слесаренко.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Дружківської міської ради з питань економічного розвитку, планування бюджету та фінансів (Небогатікова) та постійну комісію Дружківської міської ради з питань освіти, культури, спорту та молоді (Кулик).

 

 

Міський голова                                                                                     Володимир ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТКИ