Документ від 04.02.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.02.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

04.02.2022 м. Дружківка
 
Про надання згоди на передачу з балансу управління соціального захисту населення Дружківської міської ради на баланс комунального підприємства «Дружківка Автоелектротранс» Дружківської міської ради матеріальних цінностей

      Розглянувши службовий лист начальника управління соціального захисту населення Дружківської міської ради Галини Небогатікової від 10.12.2021 № ВИХ 0.211/988/21 щодо передачі на баланс комунального підприємства «Дружківка Автоелектротранс» Дружківської міської ради матеріальних цінностей, керуючись ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 №280/97-ВР, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу з балансу управління соціального захисту населення Дружківської міської ради на баланс комунального підприємства «Дружківка Автоелектротранс» Дружківської  міської ради матеріальних цінностей, згідно з переліком (додаток).
  2. Управлінню соціального захисту населення Дружківської міської ради (Небогатікова) та комунальному підприємству «Дружківка Автоелектротранс» Дружківської міської ради (Нефьодов) здійснити заходи з прийому - передачі матеріальних цінностей, визначених в додатку до цього рішення, у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  3. Координацію дій щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталію Виниченко.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та екології (Бандура) та з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

Міський голова                                                                                    Володимир ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТКИ