Документ від 04.02.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.02.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

04.02.2022 м. Дружківка
 
Про надання дозволу громадянці Валентині Миколаївні Кубан на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на право на земельну частку (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Розглянувши заяву громадянки Валентини Миколаївни Кубан від 24.09.2021 про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на право на земельну частку (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населеного пункту      с. Софіївка Дружківської міської територіальної громади Краматорського району Донецької області, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва, відповідно  до ст.ст. 12, 122, 186, пунктів 16, 17 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України від 25.10.2001                       № 2768-III, ст. 55 Закону України «Про землеустрій» від 22.05.2003 № 858-IV, ст. 11 Закону України від 05.06.2003 № 899-IV «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», керуючись ст. 26 Закону України від 21.05.1997  № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  • Надати дозвіл громадянці Валентині Миколаївні Кубан на розроблення з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на право на земельну частку (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташовану за межами населеного пункту с. Софіївка Дружківської міської територіальної громади Краматорського району Донецької області, на підставі сертифікату на право на земельну частку (пай) серії РН № 122176, виданого Костянтинівською районною державною адміністрацією                    від 22.08.2013 за рахунок земель реформованого КСП «Україна», розміром 9,1200 умовних кадастрових гектарів.
  • Громадянці Валентині Миколаївні Кубан технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) представити на розгляд та затвердження міській раді у порядку, встановленому чинним законодавством України.
  • Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян).

Міський голова                                                                                 Володимир ГРИГОРЕНКО

Пояснювальна записка

до проєкту рішення міської ради

«Про надання дозволу громадянці Валентині Миколаївні Кубан на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на право на земельну частку (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»

 

Зазначеним рішенням передбачається надати дозвіл громадянці                                   Валентині Миколаївні Кубан на розроблення з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на право на земельну частку (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, Україна, Донецька область, Краматорський район, Дружківська міська територіальна громада, за межами населеного пункту с. Софіївка, на підставі сертифікату на право на земельну частку (пай) серії РН           № 122176, виданого Костянтинівською районною державною адміністрацією від 22.08.2013 за рахунок земель реформованого КСП «Україна», розміром 9,1200 умовних кадастрових гектарів.

Реалізація рішення дозволить звернутись до розробників документації із землеустрою для розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в обмін на сертифікат на право на земельну частку (пай), що сприятиме реформуванню земельних відносин та впровадженню регульованого ринку землі.

Начальник відділу земельних ресурсів                                                  Сергій  ПЕТРУСЕНКО

 

ДОДАТОК