Документ від 08.02.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

08.02.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

08.02.2022 м. Дружківка
 
Про надання згоди на передачу майна, яке отримано від Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», як субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам для реалізації програми Президента України «Здорова Україна», з балансу Дружківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на баланс відповідних комунальних підприємств, закладів та установ Дружківської міської ради

            Розглянувши службовий лист начальника відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради Юлії Пивовар від 01.02.2022 № 0.132/70/22 щодо забезпечення збереження та раціонального використання основних засобів, керуючись ст. 26, ч.5 ст.60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, міська рада

           

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу майна, яке отримано від Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», як субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам для реалізації програми Президента України «Здорова Україна», з балансу Дружківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на баланс відповідних комунальних підприємств, закладів та установ Дружківської міської ради згідно з додатком.
  2. Дружківському міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (Пимонова) та відповідним балансоутримувачам здійснити заходи щодо прийому-передачі майна, визначеного у додатку до цього рішення, у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  3. Координацію робіт щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталю Слесаренко.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Дружківської міської ради з питань освіти, культури, спорту та молоді (Кулик) та з питань економічного розвитку, планування бюджету та фінансів (Небогатікова).

Міський голова                                                                            Володимир ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТКИ