Документ від 08.02.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

08.02.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

08.02.2022 м. Дружківка
 
Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Дружківської міської ради VIII скликання

Розглянувши депутатське звернення депутата Дружківської міської ради VIII скликання  Миколи Довбні від 25.01.2022 №24/464/0/1-22, з метою підвищення статусу депутата міської ради, вдосконалення його можливостей щодо захисту інтересів виборців, забезпечення якісного та своєчасного вирішення завдань і доручень, які покладаються на депутата законом та виборцями,  відповідно до ст.29-1 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»  від 11.07.2002 № 93-IV,   керуючись п.53 ч.1 ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Положення про помічника-консультанта депутата Дружківської міської ради VIII скликання (додаток 1).
  2. Затвердити опис та форму посвідчення помічника-консультанта депутата Дружківської міської ради VIII скликання (додаток 2).
  3. Відділу по роботі з депутатами виконавчого комітету Дружківської міської ради (Сігора) забезпечити виготовлення посвідчень помічника-консультанта депутата Дружківської міської ради VIII скликання.
  4. Відділу по роботі з депутатами виконавчого комітету Дружківської міської ради (Сігора) у співпраці з відділом з комп’ютерного забезпечення виконавчого комітету Дружківської міської ради (Дяченко) на офіційному веб-сайті Дружківської міської ради, поруч з інформацією про депутатів місцевої ради, розмістити повний список помічників-консультантів депутатів міської ради та засобів зв’язку з ними.
  5. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на секретаря Дружківської міської ради Костянтина Хорса.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (Ковилін).

Міський голова                                                                          Володимир ГРИГОРЕНКО 

 

ДОДАТКИ