Документ від 09.02.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.02.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

09.02.2022 м. Дружківка
 
Про затвердження Програми розвитку комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлювання «Міськсвітло» Дружківської міської ради на 2022 – 2024 роки

          З метою підтримки діяльності комунального підприємства  електричних мереж зовнішнього освітлювання «Міськсвітло» для забезпечення належної реалізації статутних завдань за рахунок здійснення комплексу заходів, необхідних для якісного надання послуг населенню із зовнішнього освітлення території Дружківської міської територіальної громади та розширення потужностей підприємства, керуючись Бюджетним  кодексом України від 08.07.2010 року № 2456-VI, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від   21.05.1997р.  №  28097-ВР, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму розвитку  комунального  підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Дружківської міської ради на 2022-2024 роки (далі Програма) (додається).
  2. Головному розпоряднику бюджетних коштів (Ковальов) при формуванні бюджетних запитів передбачати кошти на реалізацію заходів, передбачених зазначеною програмою.
  3. Директору ПЕМЗО «Міськсвітло» (Горбаньова) надавати міській раді інформацію про хід виконання Програми щороку. 
  4. Координацію робіт щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганну Бузову.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян) та з питань економічного розвитку, планування бюджету та фінансів (Небогатікова).

Міський голова                                                                                     Володимир ГРИГОРЕНКО

 

Додатки