Документ від 09.02.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.02.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

09.02.2022 м. Дружківка
 
Про затвердження Програми розвитку комунального підприємства «Дружківка автоелектротранс » Дружківської міської ради на 2022-2024 роки

З метою підтримки діяльності  КП «Дружківка автоелектротранс» для забезпечення сталого функціонування і розвитку соціального пасажирського  електротранспорту  Дружківської міської територіальної громади, створення належних умов для надання населенню якісних, безпечних  послуг з перевезення пасажирів громадським транспортом, відповідно до Бюджетного  Кодексу України від 08.07.2010 року № 2456-VI,  керуючись ст.26 Закону  Україні «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 №  280/97-ВР,  міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Затвердити Програму розвитку комунального підприємства «Дружківка автоелектротранс» Дружківської міської ради на 2022-2024 роки (далі - Програма)  що додається.
  2. Головному розпоряднику бюджетних коштів, управлінню житлового та комунального господарства Дружківської міської ради  (Ковальов) при формуванні бюджетних запитів передбачати кошти на реалізацію заходів, передбачених зазначеною Програмою.
  3. Комунальному підприємству «Дружківка автоелектротранс» Дружківської міської ради (Нефьодов) надавати міській раді інформацію про хід виконання Програми щороку.
  4. Координацію робіт щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганну Бузову.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради: з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та будівництва (Мелікбегян),  та з питань   економічного розвитку, планування бюджету та фінансів (Небогатікова)

    Міський голова                                                                            Володимир ГРИГОРЕНКО

 

Додатки