Документ від 09.02.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.02.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

09.02.2022 м. Дружківка
 
Про затвердження Порядку з надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя Східним центром комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради

Розглянувши лист директора Східного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради Андрія Бондаря від 02.02.2022 №0.24/44/22 про затвердження Порядку з надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя Східним центром комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради, відповідно до Методичних рекомендацій щодо впровадження практики надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров'я та життя, затвердженими Наказом Міністерства соціальної політики України від 18 лютого 2021 року № 92 та наказом Міністерства соціальної політики України від 26.03.2021  № 152 про внесення змін до Методичних рекомендацій щодо впровадження практики надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280-97/ВР, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Порядок з надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя Східним центром комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради (далі - Порядок) (додається).
  2. Східному центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради (Бондар) забезпечити надання послуги раннього втручання відповідно до Порядку.
  3. Координацію робіт щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталію Виниченко.
  4. Контроль щодо виконання даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань економічного розвитку, планування бюджету та фінансів (Небогатікова) та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології (Бандура).

Міський голова                                                                                Володимир ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТКИ