Документ від 09.02.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

09.02.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

09.02.2022 м. Дружківка
 
Про затвердження Порядку із надання послуги комплексної реабілітації (абілітації) у комунальних установах за рахунок коштів бюджету Дружківської міської територіальної громади

Розглянувши лист директора Східного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради Андрія Бондаря від 02.02.2022 №0.24/43/22 про затвердження Порядку з надання послуги комплексної реабілітації (абілітації) за рахунок коштів бюджету Дружківської міської територіальної громади, відповідно до частини четвертої статті 25 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні"                      від 06.10.2005 №2961-IV, постанови Кабінету Міністрів України від 19.01.2022 року № 31 "Про затвердження Порядку здійснення реабілітаційних заходів", керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280-97/ВР, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Порядок із надання послуги комплексної реабілітації (абілітації) у комунальних установах за рахунок коштів бюджету Дружківської міської територіальної громади (далі - Порядок) (додається).
  2. Управлінню соціального захисту населення Дружківської міської ради (Небогатікова) забезпечити організацію отримання послуги, Східному центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дружківської міської ради (Бондар) забезпечити надання послуги комплексної реабілітації (абілітації) відповідно до Порядку.
  3. Координацію робіт щодо виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталію Виниченко.
  4. Контроль щодо виконання даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань економічного розвитку, планування бюджету та фінансів (Небогатікова) та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології (Бандура).

Міський голова                                                                           Володимир ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТКИ