Документ № 8/20-27 від 23.02.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

01.03.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

23.02.2022 м. Дружківка №8/20-27
 
Про надання згоди на передачу з балансу Виконавчого комітету Дружківської міської ради матеріальних цінностей

Розглянувши службовий лист заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганни Бузової від 25.01.2022 №ЗГ–0.11/31/3–22, на підставі протоколу засідання комісії з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 3 від 21.01.2022 щодо передачі на баланс 45 Державної пожежно–рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Донецькій області та на баланс Дружківського виробничого управління водопровідно–каналізаційного господарства комунального підприємства  «Компанія «Вода Донбасу» матеріальних цінностей за бюджетною програмою КПКВКМБ 0118110 «Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха» з резервного фонду палива, створеного з метою забезпечення населення міста питною та технічною водою шляхом її підвозу, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97–ВР, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу з балансу Виконавчого комітету Дружківської міської ради матеріальних цінностей з резервного фонду палива, створеного з метою забезпечення населення міста питною та технічною водою шляхом її підвозу для запобігання виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, пов’язаної з припиненням водопостачання населеного пункту м. Дружківка на території Дружківської міської територіальної громади та забезпечення населення міста питною та технічною водою шляхом її підвозу, а саме:

1.1 На баланс 45 Державної пожежно–рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Донецькій області дизельне пальне євро у кількості 200 (двісті) літрів загальною вартістю 5580,00 грн. (п’ять тисяч п’ятсот вісімдесят грн. 00 коп.).

1.2. На баланс Дружківського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства  «Компанія «Вода Донбасу» бензин марки А–92 євро у кількості 50 (п’ятдесят) літрів загальною вартістю 1395,00 грн. (одна тисяча триста дев’яносто п’ять грн. 00 коп.).

  1. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Бузова), 45 Державній пожежно–рятувальній частині Головного управління ДСНС України у Донецькій області (Самсоненко) та Дружківському виробничому управлінню водопровідно–каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» (Долбещенков) здійснити заходи щодо прийому–передачі матеріальних цінностей, зазначених в п. 1 цього рішення у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
  1. Координаційне забезпечення щодо виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганну Бузову.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економічного розвитку, планування бюджету та фінансів (Небогатікова).

Міський голова                                                                                                          Володимир ГРИГОРЕНКО

 

Додатки