Документ № 8/20-43 від 23.02.2022 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

01.03.2022


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

23.02.2022 м. Дружківка №8/20-43
 
Про затвердження міської цільової програми «Дружківка – безпечна громада» на період 2022-2026 роки

Розглянувши службовий лист № ВИХ-0.121/12/22 від 20.01.2022  начальника відділу економічного розвитку виконавчого комітету Дружківської міської ради Марини КОРОТУН, з метою підвищення безпеки мешканців Дружківської міської територіальної громади та імплементації Глобальної Флагманської ініціативи ООН Жінки «Безпечні міста та безпечні простори для жінок та дівчат» щодо профілактики та протидії гендерно-зумовленому насильству, в тому числі сексуальному насильству і сексуальним домаганням та створення безпечного громадського простору для жінок і дівчат, що реалізується за підтримки проекту Програми ООН із відновлення та розбудови миру, відповідно до розпорядження Кабінету Міністру України № 1544-р від 28.10.2020 «Про затвердження Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»  на період до 2025 року, Законів України: «Про запобіганню та протидію домашньому насильству» від 07.12.2017 № 2229-VIII, «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» від 7.12.2017 № 2229-VIII, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити міську цільову програму «Дружківка – безпечна громада» на період 2022-2026 роки (далі – Програма) (додаток).
  2. Виконавчим органам міської ради, організаціям, комунальним підприємствам, установам, закладам, підпорядкованим Дружківській міській раді, відповідальним за здійснення запланованих Програмою заходів, рекомендувати ВП №1 Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області (Ченчевич), Комунальній установі «Донецькій обласний центр соціально-психологічної допомоги» (Дьоміна), громадським організаціям: «Україна можливостей» (Агаджанян), «Нова Дружківка» (Пронкін), «Патріоти Дружківки» (Горбаньова), «Твій формат» (Квітко), «Дружківська міська спілка жінок України» (Лемента), «Соцгурт» (Немирська):

2.1. забезпечити виконання заходів в повному обсязі та у визначені терміни;

2.2. інформацію щодо проведеної протягом року  роботи надавати до відділу  економічного     розвитку виконавчого комітету Дружківської міської ради  до  20  січня щороку.

  1. Відділу економічного розвитку виконавчого комітету міської ради (Коротун) узагальнювати отриману інформацію та оприлюднювати на офіційному сайті Дружківської міської ради.
  2. Міському фінансовому управлінню (Трушина) на періоди реалізації Програми передбачати кошти на її виконання  в межах реальних можливостей бюджету.
  3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань виконавчих органів ради Ганну Бузову, Наталію Виниченко, Олега Полякова, Наталю Слесаренко, керуючого справами виконавчого комітету Інну Курило згідно з розподілом обов’язків.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань економічного розвитку, планування бюджету та фінансів (Небогатікова),  питань депутатської діяльності, законності та правопорядку (Ковилін).

Міський голова                                                                    Володимир ГРИГОРЕНКО

 

ДОДАТКИ