Документ № 02 від 02.01.2013 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

02.01.2013


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

02.01.2013 м. Дружківка №02
 
Про затвердження графіків надання методичної допомоги та вивчення стану діловодства і організації роботи зі зверненнями громадян, стажування у виконкомі міської ради відповідальних за ведення діловодства та організацію роботи зі зверненнями грома

З метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян, поліпшення організації та забезпечення системної роботи зі зверненнями громадян, підвищення відповідальності посадових осіб з розв'язання проблем мешканців міста, на виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи відносно забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити на 2013 рік:

1.1. Графік надання методичної допомоги та вивчення стану діловодства і організації роботи зі зверненнями громадян в управліннях і відділах міської ради, установах і підприємствах міста (додаток 1).

1.2.Графік стажування у виконкомі міської ради відповідальних за ведення діловодства та організацію роботи зі зверненнями громадян в управліннях і відділах міської ради та комунальних підприємствах міста (додаток 2).

Загальному відділу виконкому міської ради (Кухарова):

2.1. Здійснювати систематичний контроль за додержанням графіків.

2.2. Здійснювати надання методичної допомоги та вивчення стану діловодства і організації роботи зі зверненнями громадян в управліннях і відділах міської ради, установах і підприємствах міста з урахуванням Методики оцінювання рівня організації роботи зі зверненнями громадян у виконавчих органах, комунальних підприємствах Дружківської міської ради та комунальних підприємствах, які надають послуги населенню, затвердженої рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.01.2011      № 01.

       3. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 25.06.2012 № 127 «Про затвердження графіків надання методичної допомоги та вивчення стану діловодства і організації роботи зі зверненнями громадян, стажування у виконкомі міської ради відповідальних за ведення діловодства та організацію роботи зі зверненнями громадян в управліннях і відділах міської ради та комунальних підприємствах міста на 2-ге півріччя 2012 року» .

     4. Координаційне   забезпечення   виконання даного розпорядження  покласти    на

загальний відділ (Кухарова).

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконкому Курило І.В.

Міський голова                                                                                В.С. Гнатенко

 Вкладення: