Документ № 135 від 17.09.2013 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

17.09.2013


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

17.09.2013 м. Дружківка №135
 
Про розробку проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Дружківка на 2014 рік та основні напрямки розвитку на 2015 і 2016 ро-ки

З метою забезпечення реалізації завдань, які визначені в Стратегії економічного і                   соціального розвитку Донецької області на період до 2015 року, затвердженої рішенням          обласної ради від 23.03.2007 № 5/8-158, відповідно до Закону України “Про державне            прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”,           постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 № 621 “Про розроблення прогнозних і          програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету”, розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації від 23.08.2013  № 598 “Про розробку проекту Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2014 рік та основні напрямки розвитку на 2015 і 2016 роки”, керуючись ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити склад міської комісії з розробки і захисту проекту Програми економічного і      соціального розвитку міста Дружківка на 2014 рік та основні напрямки розвитку на 2015 і 2016 роки (далі - проект Програми) (додаток 1).

2. Відділу економічного аналізу, прогнозування і соціального розвитку (Коротун):

2.1 забезпечити координацію та методичне забезпечення розробки проектів програм              економічного і соціального розвитку на 2014 рік та основні напрямки розвитку на 2015 і 2016   роки підприємств, організацій, установ, виконавчих органів міської ради;

2.2 організувати пропускні наради з захисту проектів програм економічного і соціального      розвитку на 2014 рік та основні напрямки розвитку на 2015 і 2016 роки основних промислових підприємств міста;

2.3 сформувати проект Програми за даними підприємств, організацій, установ, виконавчих    органів міської ради і надати його до департаменту економіки облдержадміністрації до 15.11.2013.

3. Рекомендувати міському відділу статистики (Костюк) здійснити інформаційне забезпечення розробки проекту Програми.

4. Затвердити лист узгодження з департаментами, управліннями, відділами облдержадміністрації, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади відповідних розділів проекту Програми (додаток 2).

5. Відповідальним виконавцям надати відділу економічного аналізу, прогнозування та соціального розвитку виконкому листи узгодження з департаментами, управліннями, відділами облдержадміністрації, територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади разом з відповідними розділами проекту Програми до 25.10.2013.

6. Організацію та контроль за розробкою розділів проекту Програми за напрямками покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є.,        Верещагіна Р.О., Григоренка В.Б. відповідно до розподілу обов’язків.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Секретар міської ради                                                                           Л.Й.Захватов  Вкладення: