Документ № 633 від 20.11.2013 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

20.11.2013


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

20.11.2013 м. Дружківка №633
 
Про затвердження плану діяльності виконкому міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік

З метою реалізації державної регуляторної політики в частині планування діяльності виконкому міської ради з підготовки проектів регуляторних актів, відповідно до ст. ст. 7, 32 Закону України від 11.09.2003 № 1160 - IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, керуючись ст. 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1.   Затвердити план діяльності виконкому міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік (додається).

2.   Відділу з організаційної, юридичної роботи, внутрішньополітичних питань та контролю (Сігора), відділу економічного аналізу, прогнозування та соціального розвитку (Коротун) забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному порталі Дружківської міської ради протягом п’яти робочих днів після затвердження.

3.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Слесаренко Н.Є.

Міський голова                                                                                      В.С. ГнатенкоВкладення: