Документ № 39 від 29.02.2016 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

04.03.2016


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

29.02.2016 м. Дружківка №39
 
Про затвердження плану заходів у зв’язку 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи

       З метою організації виконання в місті Указу Президента України від 14 грудня 2015 року № 702/2015 «Про заходи у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи», Постанови Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року № 793- VIII «Про вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та про заходи, пов’язані з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи», керуючись   статтею 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Затвердити план заходів у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи (далі – план заходів), що додається.
  2. Відділу з організаційної, юридичної роботи, внутрішньополітичних питань та контролю виконавчого комітету Дружківської міської ради (Сігора) забезпечити висвітлення результатів проведення заходів у міських засобах масової інформації та на веб-сайті Дружківської міської ради.
  3. Координаційне забезпечення щодо виконання цього розпорядження покласти на   секретаря міської ради Бучук І.О., заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Верещагіна Р.О., Слесаренко Н.Є., керуючого справами виконавчого комітету Дружківської міської ради Курило І.В згідно з розподілом обов’язків.

   4.   Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою. 

Міський   голова                                                В.С.ГнатенкоВкладення: