Документ № 29 від 15.02.2016 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

22.02.2016


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

15.02.2016 м. Дружківка №29
 
Про затвердження плану заходів з увічнення пам’яті захисників України на період до 2020 року

З метою організації виконання в місті розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2015 року №998-р «Про заходи з увічнення пам’яті захисників України на період до 2020 року», враховуючи розпорядження голови обласної державної адміністрації керівника обласної військово-цивільної адміністрації Жебрівського П.І. від 23.11.2015 №669 «Про заходи з увічнення пам’яті захисників України на період до 2020 року у Донецькій області»,  керуючись   статтею 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Затвердити план заходів з увічнення пам’яті захисників України на період до 2020 року(далі – план заходів), що додається.
  2. Структурним підрозділам виконавчого комітету Дружківської міської ради щороку до 20 червня та 20 листопада подавати до відділу з організаційної, юридичної роботи, внутрішньополітичних питань та контролю виконавчого комітету Дружківської міської ради (Сігора)   інформацію по стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням.
  3. Відділу з організаційної, юридичної роботи, внутрішньополітичних питань та контролю виконавчого комітету Дружківської міської ради (Сігора) забезпечити висвітлення результатів проведення заходів у міських засобах масової інформації та на веб-сайті Дружківської міської ради.
  4. Відділу з організаційної, юридичної роботи, внутрішньополітичних питань та контролю виконавчого комітету Дружківської міської ради (Сігора) подавати щороку до 1 липня та 1 грудня до департаменту з питань внутрішньої політики Донецької обласної державної адміністрації інформацію про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням.
  5. Координаційне забезпечення щодо виконання цього розпорядження покласти на   секретаря міської ради Бучук І.О., заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Верещагіна Р.О., Слесаренко Н.Є., керуючого справами виконавчого комітету Дружківської міської ради Курило І.В згідно з розподілом обов’язків.

   6.    Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.   

Міський   голова                                                          В.С.ГнатенкоВкладення: