Документ № 27 від 10.02.2016 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

11.02.2016


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

10.02.2016 м. Дружківка №27
 
Про перейменування вулиць та площі міста Дружківка

 

На виконання вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», з урахуванням вимог ст. 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», враховуючи протоколи комісії з найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів та інших споруд розташованих на території м. Дружківка від 29.12.2015 та 23.11.2015, рішення Дружківської міської ради від 03.12.2015 № 7/2-6 «Про погодження перейменування вулиць та площі міста Дружківка, які підпадають під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», від 23.12.2015 № 7/3-18 та від 13.01.2016 № 7/4-8 «Про погодження перейменування вулиць міста Дружківка, які підпадають під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», від 27.01.2016 № 7/5-5 «Про погодження перейменування вулиці міста Дружківка, яка підпадає під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні:

 

1. Перейменувати вулиці та площу міста Дружківка, які підпадають під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» згідно                      з додатком.

 

2. Міському фінансовому управлінню (Трушина) вжити відповідні заходи щодо внесення змін до міського бюджету на 2016 рік в частині врахування витрат, пов’язаних з реалізацією цього розпорядження.

 

3. Управлінню житлового та комунального  господарства Дружківської міської ради (Гейченко) здійснити відповідні заходи по заміні аншлагів на житлових будинках та покажчиків дорожнього руху з назвами вулиць та площі міста Дружківка що перейменовуються.

 

4. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради (Сівоплясова):

 

4.1.      забезпечити подання відповідних документів до Державного підприємства «Національні інформаційні системи» щодо внесення відповідних змін до словників Державного реєстру прав по м. Дружківка;

 

4.2.      підготувати матеріали щодо внесення змін до рішення Дружківської міської ради              від 16.07.2008 № 5/24-29 «Про затвердження переліку вулиць та провулків м. Дружківка»;

 

4.3.      з метою використання в роботі довести дане розпорядження до зацікавлених організацій, служб, установ, підприємств міста.

 

5. Відділу з організаційної, юридичної роботи, внутрішньополітичних питань та контролю виконавчого комітету Дружківської міської ради (Сігора) оприлюднити дане розпорядження у місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Дружківської міської ради.

 

6. Розпорядження набуває чинності через 10 днів з дня офіційного оприлюднення у місцевих засобах масової інформації.

 

7. Координаційне забезпечення виконання даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Бучук І.О. та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Верещагіна Р.О., Слесаренко Н.Є. і Полякова О.О. відповідно до розподілу обов’язків

 

8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                              В.С.Гнатенко

 Вкладення: