Документ № 150 від 22.07.2016 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

25.07.2016


ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

22.07.2016 м. Дружківка №150
 
Про оголошення проведення відкритого міського архітектурного конкурсу на кращу пропозицію «Організація благоустрою площі Соборна в м. Дружківка»

З метою формування гармонійного містобудівного середовища, пошуку кращих пропозицій мешканців міста щодо архітектурного ансамблю площі Соборна в м. Дружківка, відповідно до Закону України «Про архітектурну діяльність», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні

  1. Оголосити проведення відкритого міського архітектурного конкурсу на кращу пропозицію «Організація благоустрою площі Соборна в м. Дружківка» (додаток 1).
  2. Затвердити Календарний план-графік проведення відкритого міського архітектурного конкурсу на кращу пропозицію «Організація благоустрою площі Соборна в м. Дружківка» (додаток 2).
  3. Затвердити склад робочої групи для розгляду пропозицій від учасників конкурсу «Організація благоустрою площі Соборна в м. Дружківка» (додаток 3).
  4. Визначити відповідальним за організацію та проведення відкритого конкурсу відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради (Сівоплясова).
  5. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дружківської міської ради (Сівоплясова) у місцевих засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Дружківської міської ради:
  6. 1.оприлюднити дане розпорядження;
  7. 2.забезпечити висвітлення ходу та результатів проведення відкритого міського архітектурного конкурсу на кращу пропозицію учасників конкурсу «Організація благоустрою площі Соборна в м. Дружківка».
  8. Координаційне забезпечення виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Верещагіна Р.О.
  9. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                                           В.С.ГнатенкоВкладення: